Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë ju tërheq më shumë te një anëtar/e?

Po më vjen çudi që ke listu uniken ( skam asgjë personale me atë) por ngaqë u shatë para 1 muaji e nxorrët e të palarat e njëri tjetrit:eek:
@Dorina skisha asgje personale me.@alboy por ky me mallkoi per dicka qe nuk e kisha bera prandaj nuk e prisja nga ai
 
Vleresoj hapesiren e shakave,mendimin e hapur,
Me terheqin edhe mendimet qe shpreh.
 
@Dorina skisha asgje personale me.@alboy por ky me mallkoi per dicka qe nuk e kisha bera prandaj nuk e prisja nga ai
Hajde taniiiiiiiiiiiiiii se vec une sdi te mallkoj e te shaj sepse se jetoj virtualitetin
por realitetin

Vleresoj hapesiren e shakave,mendimin e hapur,
Me terheqin edhe mendimet qe shpreh.

mos u hap shume ti :D me mendime se spo dij ku te gjej me
Po më vjen çudi që ke listu uniken ( skam asgjë personale me atë) por ngaqë u shatë para 1 muaji e nxorrët e të palarat e njëri tjetrit:eek:

e kam listu moj dor se nuk eshte goce e keqe vetem se e ka pak problem perceptimin e shakase i ngaterron shpesh
 
o me rafte pika mua ke kam lene pa permen
@Artiina
kte quren
dhe kjo qike e mire eshte te pakten me aq sa ka fole me mua
 
Këta që në vegjëli e kanë ngrënë lëpirësen e prapë vazhdojnë dhe e hanëëëë:p
 
Këta që në vegjëli e kanë ngrënë lëpirësen e prapë vazhdojnë dhe e hanëëëë:p
Shhhhhhhhhhhhhhhhhhh Dreqqqqqqqq se po hedh ca video ne media :D
 
Rrofsh qur pakten ti ma the i fjal tmir ? huggsss nisoj vlen edhe te un ajo fjal per ty
o bre dhe ty tkam thene
ji vetvetja cfare po ta ndien per te tjeret
 
Jo at e them une qe kam ti..... ski :)))
Apo e ki e si ki kallxu
 
Oj bije kur jam ngu une t3 ti ishe me panolina
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.