• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cfare Keshillash........!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,112
Mosha
27
Cfare keshillash i jepni shoqes/shokut mikeshes/mikut tuaj pasi jane ndare nga i dashuri/dashura??
Ndarjet mund te jene te veshtira per ti kaluar,aq me teper ne rastet kur duhet ta ndihmoni nje mikesh apo mik ta kaloje kete faze.
Cfare i thoni?
Cfare keshille i jepni?
A ka ndonji gje qe ju mund ti thoni qe ti ndihmoje ate?
Apo jeni duke thene vetem ate qe supozohet nga nji mik?

Personalisht une i them:
Duhet te pranoje ndjenjat e veta.
Nuk ka asgje te keqe te pranoje,qe ndihet keq.
Mos te maskoj trishtimin.
Mos ta zhysi veten ne vetmine e tij/saj.
Te veshi rrobat me te bukura qe ka,te nderroj look,dhe ti boj nje foto fytyres se bukur qe ka.
Te konvertoj energjine negative,ne dicka pozitive.
Do doja te dija dhe mendimin tuaj.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
1,928
Mosha
23
Ne fakte do ti sugjeroja te qaje.
Mund te duket e cuditshme,por lotet te ndihmojne te largosh sadopak dhimbjen.
Nuk do ti ushtroja presion qe te fliste.
Do ti leja pak hapesire qe te clirohej;);).
Nuk do i flisja keq per ish partnerin:D.
Keshilla ime.
E tille eshte jeta,ka ulje dhe ngritje.
Nuk eshte faji yt;);)
Cdo gje do rregullohet;);).
Ki besim tek vetja.
Ti...je vajze e forte :D.
 
Top