• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Çfare mendoni ?

Seyfert

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
4,303
Mosha
35
Location
Prague
Nje genjeshter ne momentin e duhur,eshte 100 here me e mire sesa nje e vertete ne momentin e gabuar.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,548
Mendoj qe genjeshtra eshte per njerezit qe e verteta i vret e lendon.
Per ata qe se kaperdine dot dhe me insistim kerkojne nje genjeshter se nje te vertete


Por kjo tema ka edhe nje te vertete e te shohim nese autori do e pranoj
Ndajfolja "cfare" nuk ndahet me apostrof....
 

Perseus

Llogari e mbyllur!
I Rregjistruar/e
Mesazhe
385
Genjeshtra eshte e hidhur dhe s’duhet perdorur vend e pa vend.
Une p.sh kur shoh kshu gjerash them: “perendi fali se s’dine ç’bejne!
Mire i kam apostrofet Muni? :p
 

Moonlight

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,548
E shef edhe autori e ndryshoi pa u ndjere tak fak
Po po ti cdo gje e ben ne menyren e duhur....
 
Top