• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cilat jan shkaqet qe te pengojn te jesh vetvetja?

Jorina

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
138
Me qen se shumica bejn si killera dhe yje Bollywoodi nderkohe jan ne burg te dubraves, azil apo duke shty makinen e plerave, do doja kte problematik pake ta shqyrtojm me detaisht!

Stage is Open 🙃
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

iMp4Ct

What?
VIP i Forumit
Mesazhe
3,120
Ja ty ca te pengon te jesh vetvetja meqe ra llafi?
Nuk ma do mendja qe ne jete reale je kjo qe hiqesh ketu, person qe ka qejf me sha e nenvlersu gjithkend.
 

mogli

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
3,416
Si eshte vendi behet kuvendi !!!! Pranej gjithe veprojne sipas situates here per t'ju pergjigje ironise e here per tbere pershtypje te 1 i trete
 

Miranda

Anëtare forumi
Princesha Forumit
Mesazhe
4,411
Mosha
23
Mendoj se kane frike te tregojne veten e tyre te vertete,nga frika e gjykimit.
Njerezit krijojne nje imazh te tyre per tu pranuar nga te tjeret.
Per tu pelqyer shoqerise.
Nuk ka pse te kemi frike te jemi vetvetja.
Madje sot vleresohesh me shume nese je vetvetja.
 
Top