Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilat jane gjerat qe ju shkurtojne jeten??

Stresi
 
kur shkoj te ble naj gje ne Supermarket dhe me dalin plaka e pleq para ndersa une e kam si gjithmon me nxitim punen...ato me acarojn pa funde ama gjithmon just go and smiley gjer sa te bin dhomet :D
 
Thashethemet
 
Drejat e darkat ke gjyshja.... qe ste len me lujt prej tavoline pa plas tu ha ****...
 
Jam.natyre diskriminuese.

Kur me dalin para qe i kap shume shpejt disa natyra,u shmangem shpejt
per te miren e shendetit tim.

Do rroj gjate

do i mbyll te gjashtedhjetat. :p
 
Thashethemet, sepse ti nuk e ke mundesine te mbrohesh me te verteten tende!
Padrejtesia, skuthat dhe hienat, ma vdesin shpirtin ?
 
Njerzit kur thithin ushqimin kur hane,njerzit qe pyesin shume ,njerzit qe lavdrohen ,,,ah harrova edhe femrat xd
 
Kur degjoj qe njerezit e mi nuk ndien mire
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.