Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cilat jane gjerat qe ju shkurtojne jeten??

Cila gje ju shkurton jeten??

Mua papunesia.....disa dite te bejne mire..ama nese zgjat shume..me streson..nuk rri dot...
Kam shume faktore te tjere...si psh dhe pagjumesia ...ku per shkak te shume angazhimeve nuk fle mire e mjaftueshem.
Hipokrizia qe i karakterizon disa njerez..:p
 
Shko te lodrat do kesh sukses :p
 
Nrm qe po ta siguroj ke per tpas sukses me dashnore po mer cunin me vete mos harro :)
 
Një gjë që më "shkurton" jetën në forum: Çunat që bëjnë si Casanova nëpër tema nga njëra anë dhe nga ana tjetër skanë lënë pv femre pa dorëzuar çelsat e jetës së tyre reale.
 
Hahahahhahahahahha je I modh
 
Një gjë që më "shkurton" jetën në forum: Çunat që bëjnë si Casanova nëpër tema nga njëra anë dhe nga ana tjetër skanë lënë pv femre pa dorëzuar çelsat e jetës së tyre reale.

Jo mer se u shkojne vete po he :p
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.