• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Cilen nga rrjetet sociale e perdorni me se shumti?

Cilen nga rrjetet sociale e perdorni me se shumti?

 • Instagram

  Votes: 5 55.6%
 • Facebook

  Votes: 1 11.1%
 • Snapchat

  Votes: 0 0.0%
 • Twitter

  Votes: 1 11.1%
 • Forum

  Votes: 2 22.2%
 • Te tjera...

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  9

iMp4Ct

What?
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,706
Cupid.com me emrin: Çermalliu Hairless
FindYourHalf.Com me emrin: I Dont Want To Sleep With My Teddy Bear Anymore.
BritishDate.Com me emrin: My British Dream
GjejNuse.Com me emrin: Qerosi Simpatik.

Edhe forumin, kaq jane. :p
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,117
O qeros lu te regjistrohem dhe une ore @iMp4Ct
 

Dibrani

Smile, today is a beautiful day
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,439
Location
Tiranë
Whats app
Instagram
Facebook
LinkedIn
Forum

Kto jane renditjet nga most used social media :)
Ps: mos me kerkoni nr e tel se s'ju jap hic :p
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,225
Mosha
35
Location
Space
Nuk eshte faji jot e di, eshte paaftesia e dikujt tjeter te mirembaje forumin.
Nuk e kisha pare kete koment, po te jap nje pergjigje poshte brezit sic di ti japesh dhe ti.
I nderuar, na ilumino me aftesite e tua çudiberese siç e ke bere shume kohe me pare. Ti ke qene pjese e ketij forumi dhe te gjithe ne kemi pare se çfare ke qene ne gjendje te besh, ndaj te lutem mi kurse komente te tilla per paaftesi.
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
PRINCESS
Mesazhe
1,660
Mosha
24
Whatsapp
Forum
 

CIBOX

value = "{} the xengent
Contributor
Mesazhe
85
Nuk e kisha pare kete koment, po te jap nje pergjigje poshte brezit sic di ti japesh dhe ti.
I nderuar, na ilumino me aftesite e tua çudiberese siç e ke bere shume kohe me pare. Ti ke qene pjese e ketij forumi dhe te gjithe ne kemi pare se çfare ke qene ne gjendje te besh, ndaj te lutem mi kurse komente te tilla per paaftesi.
Je vendosur aty te meresh me forumin e jo te postosh ironi dylekeshe ndaj anetareve..
 

Juno

www.forum.netedy.com
Staff member
ADMIN
Mesazhe
7,225
Mosha
35
Location
Space
Je vendosur aty te meresh me forumin e jo te postosh ironi dylekeshe ndaj anetareve..
Karma is a bitch my friends!
 
Top