Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cilen ngjyre do ja japesh personit siper?

ANGELIQUE

α
Kontributor
IRCD/Staff
Regjistruar më
Jul 15, 2017
Mesazhe
5,889
Pëlqime
8,920
Pikë
113
Location
The dark side of Heaven
❤ E Kuqe ----> Te Dua

💞 Rozë ----> Ti je tërheqës/e

💚 Jeshile ----> Ti je i/e çuditshëm


🧡 Orange ----> Më pëlqen shumë

💟E bardhë ----> Nuk ju njoh

💛 E verdhe ----> Ti je unik/e

🖤 Black ----> TË Urrej

💧 Aqua ----> Unë dua të jem i/e juaj .....


💜 Violet ----> Ti Je e/i ëmbël

💙 Blu ----> Dua te te mbys ???


Edited..😊
 
Last edited:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 13, 2017
Mesazhe
1,657
Pëlqime
4,225
Pikë
113
Location
USA
E verdhe e kuqe!
 

mogli

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 24, 2017
Mesazhe
4,584
Pëlqime
5,461
Pikë
113
Aqua derisa burri jot tna vrase hahahaha
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 13, 2017
Mesazhe
1,657
Pëlqime
4,225
Pikë
113
Location
USA
O Nje blu ty!, me mire te te mbys un se sa burri, ska pse ben burg ai per ty :p
 

Alesia

SwEEt As SuGar, CoLd As IcE
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 13, 2017
Mesazhe
1,657
Pëlqime
4,225
Pikë
113
Location
USA
Violet yllit
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,419
Pëlqime
13,592
Pikë
113
Mosha
26
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top