• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Ciles gje ne jeten tende i kishe thene " MJAFT "?

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,800
Location
127.0.0.1
Ne jete te gjith besoj se kemi momente ku duhet te themi MJAFT po cila eshte ajo tek ju?

Tek une:
Mjaft dhunen ndaj burrave :p
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,109
Location
Struge
Mjaft fukarallikut :p
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Mjaft me provakacija se do hani koken tuaj virtuale lol
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Mjaft e nxore koken ktu se ju ben qefin Jugorseve
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Mjaft thate mjaft se kurre nuk i qendruat besnik njehere te vetme fjales "mjaft" :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
11,686
Mosha
26
Location
Tiranë
Dhimbjes se kokes.
 

Frank

Diversion?!
VIP i Forumit
Mesazhe
3,864
Mjaft me dhunen ndaj burrave se lat nam :p
 
Top