Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Cilin anetar/e do te zgjidhnit per nje nate te zjarrte?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
19,963
Pëlqime
24,523
Pikë
113
Location
?? & ??
Kush te ngel ne meshir tfatit mbasi te zgjedhin te gjithe ate me te keqen ma leni mu tbon sevap se muj ramadani
 

Fiore

Ikur larg.....
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 26, 2017
Mesazhe
5,004
Pëlqime
6,139
Pikë
113
Location
Gjithandej...:D
Jo thash skam pik besimi te @Fiore se te thot prit se erdha edhe ta le seend 😜 kshuqe po isha vetem a ka mundesi te vi edhe une ta lag icik se jom hallexhi. Nuk pi mo hashash lloji ( amnezia ) sepse me ben dem tej mase i forte. @Fiore une deri kur te tme dali boja ty do tr pres te bojm syltjashin jemi mrregull deri ktu 😎
😂😂😂😂😂😂😂
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
7,797
Pëlqime
4,386
Pikë
113
Pse qa tjetr,tre vija adidass une si nuhas 😛
E di te plq nike ty :pmendoje 1 here propozim e me thuaj se kam len shum gra me pritje vetem per ty:D
 

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor
Regjistruar më
Dec 19, 2018
Mesazhe
7,797
Pëlqime
4,386
Pikë
113
😱 @Dejv pervers svi me ty je agresiv me ben keq ☹
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top