Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

E ndjek ndokush emisjonin "Perputhen" ne top-channel, çfare mendoni?

A do e reklamoje ate S Class-in 5.5 Benzine qe do dy kuintal patatina me i mush sarbatorin? :lolx:
ngA ATO PATATINA ka nise gjithcka
dhe jo se kam S Clas 5,5
C clas 220
e tjetren mercedes 200
 
Shume projekte kerkon ky forumi ketu nga keta minorenet ?? Pune e detyrueshme.
Keshill nga Arjoni per ty:- gsjdmdyks gsjks hsjsjdh hsileribxn. Kuptove.
Hahhahhahhahhahhhahahhahhahhhhahjhhhhhhhhhahhhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahahahhahaahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhaha o vdekaaaaaa pzzzzzzz
 
Hahhahhahhahhahhhahahhahhahhhhahjhhhhhhhhhahhhahahahhahahahahhahahahahhahahahahhahahahhahahahahahhahahahhahahahahahhahaahahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahhaha o vdekaaaaaa pzzzzzzz
Uaa do vdesesh e virgjer ti. Dil bej nje takim romantik nga karoselet ne qender pastaj vdis. Ehh me pas ste le Arjani pa ta bere nje koment para se me vdek
 
Uaa do vdesesh e virgjer ti. Dil bej nje takim romantik nga karoselet ne qender pastaj vdis. Ehh me pas ste le Arjani pa ta bere nje koment para se me vdek
Hahahahaha hahhahhahhhhhahahhhhjahahhahahjahahhahhhhahhhahahahahahhahhahahahahhhhhhahahhha o zot sa kam qesh pz
Me iku lodhja ????
 
Hahahahaha hahhahhahhhhhahahhhhjahahhahahjahahhahhhhahhhahahahahahhahhahahahahhhhhhahahhha o zot sa kam qesh pz
Me iku lodhja ????
Ehh moj vajze me behet qefi qe te çlodha. Ta fitova zemren.
Po he me thuaj muaj, ca mendon per mua? A te pelqej? A jam une ai ketu qe ti pelqen me shume? Sa perqind jam une mashkulli jot idela? Mos me rrej.
 
E ndjek ne you tube, per t'u njohur me mentalitetin dhe realitetin shqiptar aty!
Mungon komunikimi dhe hyjne vetem ne nje monolog egoist duke shitur mendte qe nuk kane!
Jane te paformuar, te pa afte per te qene partnere me biseda te mirfillta!
Dhe jane njerez dinake e thashethemexhinj, fodulle dhe matrapazxhinj te katranosur ne vlera e virtyte!
Me pelqen Tea dhe me gezon ky fakt qe ka vajza te tilla ne Shqiperi dhe pse me intriga hienat aty, duan ti ulin vlerat?
Une lexoj libra shume, tv pak kohe i kushtoj, ne programe te kufizuara, shoh mbasditeve "uomini e done me Maria De Filipi"
Ndonje gje ne tv ne shtetin ku jetoj dhe vetem perputhen pak ne you tube!
Librat jane ushqim i trurit dhe zemres?✌
Gjithsesi
 
Heu, ku e din ti? :p
E di...☺
Sdu të flas më shumë.për të se mbeten të dokumentuara e më fusin në burg?
Unë di sdo gossip mediatik
Sa keq që sflas dot?
 
E di...☺
Sdu të flas më shumë.për të se mbeten të dokumentuara e më fusin në burg?
Unë di sdo gossip mediatik
Sa keq që sflas dot?
E mire, po e ndrroj po zgjedh Boren. Ishalla sta fut ene kjo. :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.