Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Eksperiencat e cifteve virtuale .

Ku ta gjeja une te ishte te mullari me mua ? po me duket se iku ngaqe nuk gjente veten ne kte forum .
nje gje eshte e sigurte nuk te ka braktis kurre e nuk te kemi tradhtu asnjeri .
E sjell unë për veshi këtu?
 
Si gjithmone sme ecen mu. Me premtojne qe do me cojn ne Mars … sa jam me dike e sa qiftohen zhduken.
Ju lutmi shume qiftues tme len frei Spirit ose me ndonje qe eshte ne ambalage akoma then ndryshe pa eksperienca virtuale . Fëlëmë
 
Si gjithmone sme ecen mu. Me premtojne qe do me cojn ne Mars … sa jam me dike e sa qiftohen zhduken.
Ju lutmi shume qiftues tme len frei Spirit ose me ndonje qe eshte ne ambalage akoma then ndryshe pa eksperienca virtuale . Fëlëmë
Marsi është konsideruar gjithmonë si Perëndia i luftës. Kurrë e dashurisë ?? prandaj kur të premtojnë Marsin duhet t'a dishë ç'të pret ??

E shikon pse duhet të njohësh mitologjinë..?
 
Marsi ishte Nje detaj po mund tme kishin cu dhe ne Hene me llafillogjine qe perdorin .??
Po pikerisht nga kjo ngela ne dere un . ?
Qe nga e shtuna do i hyj mitologjise me ndihmen tende kuptohet .?
E nderiten ate qe meren me mitologji po ne mbetem ????
 
@Plusbellelavie ske nevoje per azgje ti o ? kur je vetvetja je gjithcka dhe e them serjozisht kete ???????????????????????
Po po yll po ju ngela ndere ama ?????
Me njeh sa e njoh un veten sepse jemi njelloj. Natyrat si ne njihen pa fol hic .
? je vête ti . Te kam shume Shpirt e sdo
Lodhem kurre duke ta then kte ????????????❤️❤️❤️❤️???
 
Po po yll po ju ngela ndere ama ?????
Me njeh sa e njoh un veten sepse jemi njelloj. Natyrat si ne njihen pa fol hic .
? je vête ti . Te kam shume Shpirt e sdo
Lodhem kurre duke ta then kte ????????????❤️❤️❤️❤️???
Po ngele ti ne dere o ? atehere do te thote se eshte permbysur bota ??????????????????
 
U eshte bere truri mitologji se gje tjete nuk marin vesh jemi rehet keshtu si jemi si na fali i madhi zot ?
Fol për trurin tënd Klodi, jo për të tjerëve ;)
Tek mitologjia ka origjinën çdo gjë në shkencë dhe art, kulturë, botanikë mjekësi psikologji, e deri tek astronomia në Big Bang. Biles përtej Big bang flet mitologjia.
Ai Zoti që të paska falur ty kshu, e Ka origjinën edhe Ai tek mitologjia.
Aq kupton Aq flet....kshu të ka fal Zoti. ? :)
 
Marsi ishte Nje detaj po mund tme kishin cu dhe ne Hene me llafillogjine qe perdorin .??
Po pikerisht nga kjo ngela ne dere un . ?
Qe nga e shtuna do i hyj mitologjise me ndihmen tende kuptohet .?

Hëna është një burim frymëzimi i të dashuruarve, shpresë dhe mike e besueshme e solidaleve ku rrëfehen ndjenjat.
Prandaj është e pamundur të shmanget bërja e hënës si një imazh poetik i dashurisë. ❤️? ?

Kush t'a premton hënën është komplet ndryshe nga Marsi si planet agresiv ?
 
Fol për trurin tënd Klodi, jo për të tjerëve ;)
Tek mitologjia ka origjinën çdo gjë në shkencë dhe art, kulturë, botanikë mjekësi psikologji, e deri tek astronomia në Big Bang. Biles përtej Big bang flet mitologjia.
Ai Zoti që të paska falur ty kshu, e Ka origjinën edhe Ai tek mitologjia.
Aq kupton Aq flet....kshu të ka fal Zoti. ? :)
Ne radh te par ke ber gabim qe ke prekur nik tim se une nuk preka nik dhe e dyta mos me trego trurin ti mua o ? se asm me njeh dhe as di sa pret ky truri im po shiko vten tende se nderhyn vend pa vend pa kuptim prandaj te uroje te kalosh bukur ne vazhdim .
 
Ne radh te par ke ber gabim qe ke prekur nik tim se une nuk preka nik dhe e dyta mos me trego trurin ti mua o ? se asm me njeh dhe as di sa pret ky truri im po shiko vten tende se nderhyn vend pa vend pa kuptim prandaj te uroje te kalosh bukur ne vazhdim .
Po ore po, ti je ai me tru. Te tjeret kullosin lopet.
Dite te mbare.
 
Ne radh te par ke ber gabim qe ke prekur nik tim se une nuk preka nik dhe e dyta mos me trego trurin ti mua o ? se asm me njeh dhe as di sa pret ky truri im po shiko vten tende se nderhyn vend pa vend pa kuptim prandaj te uroje te kalosh bukur ne vazhdim .
Pse streson veten me njerez qe kullosin lopet dhe besojn ne mitologji “tregime”.
Mase mund te besojn edhe tek ********** ???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.