Euro 2020

ABC

Think positive !!
Anetar i Stafit
MODERATOR/E
Mesazhe
10,372
Mosha
28
Jo jo ke nji faqe e pashe. Po Rabiot eshte e mundur me qene titullar. Si formacion eshte mrena llogjikes. Vetem nje gabim ka, Tolisso ne vend te Kante.

Mendoj qe ska vend ne ate formacion.
Do luaje me griezman mesfushe mbape, coman e benzema.
 

Imp4ct

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
20,925
Mendoj qe ska vend ne ate formacion.
Do luaje me griezman mesfushe mbape, coman e benzema.
Nuk e besoj se Griezman luan ne mesfushe. Nese luajne me 2 mesfushore dhe 3 lojtare pas sulmuesit ka mundesi por prape veshtire. Une mendoj se Franca me ate ekip do luaj pak a shume, me ndryshimin e vetem ne vend te Tolisso do jete Kante. Rabiot fazen e dyte ka pas goxha rendiment te mire me Juven.
Sbesoj do luajne Mbappe, Coman, Griezman e Benzema ne te njejten kohe. Te pakten jo nga min 1.
 
  • Pëlqej
Reactions: ABC

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor/e
Mesazhe
17,619
Nuk e besoj se Griezman luan ne mesfushe. Nese luajne me 2 mesfushore dhe 3 lojtare pas sulmuesit ka mundesi por prape veshtire. Une mendoj se Franca me ate ekip do luaj pak a shume, me ndryshimin e vetem ne vend te Tolisso do jete Kante. Rabiot fazen e dyte ka pas goxha rendiment te mire me Juven.
Sbesoj do luajne Mbappe, Coman, Griezman e Benzema ne te njejten kohe. Te pakten jo nga min 1.
Franca do luj 4 2 3 1 kete vite
 
  • Pëlqej
Reactions: ABC

NOUR

-Smile Now~Cry Later-
Kontributor/e
Mesazhe
17,619
Formacioni i Frances ka qene ky ne 2018 kur fitoj kupen e botes. Deschamp luan me 3 mesfushore. Kshque Rabiot/Tolisso/Dembele/Lemar ne vend te Matuidi e Benzema.ne vend te Giroud.
View attachment 102744
Ose 4 3 2 1 po besoj 2 mesfushor pogba kante grizman ne mes mbape coman nga krahet edhe benza sulmus pyk super ekip ka 😵
 
Top