Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Evolucion apo Zoti ?

Poker

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 6, 2020
Mesazhe
796
Pëlqime
534
Pikë
93
Mosha
33
Si mund te jene dukuri te thjeshta natyrore gjithe kjo gjithesi e krijuar ne perfeksion ?
Jane te thjeshta natyrore jo njerezore.

Per ne edhe nje vetetime ishte shpata e Zeusit por ja qe tani kemi kuptuar se eshte nje fenomen i thjeshte natyror.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Poker

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
May 6, 2020
Mesazhe
796
Pëlqime
534
Pikë
93
Mosha
33
Perderisa nuk kemi par ndonje njeri te krijohet nga dukurit natyrore ose te pakten ndonje mize te krijohet nga shkenctaret duhet te besojm se nuk jemi rastesisht ktu.
Perderi sa nuk e ke pare do te thote se mund te besosh cte duash ppr jo domosdoshmerisht ate qe thua ti.
 

Pertoj

Meme Connoisseur
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 3, 2020
Mesazhe
1,245
Pëlqime
843
Pikë
113
Mosha
26
Location
Shtepia ime.
Website
www.latlmes.com
Per mendimin tim feja ne pergjithesi duket si dicka e shpikur ku ne i veme shume rendesi vetes. Zoti preukupohet shume per ne specifikisht dhe komandon si te jetojme, si te riprodhohemi, cfare te hame dhe menyren si ta falenderojme perdite. Nuk besoj se nje qenie e plotfuqishme qe ka krijuar nje univers te tere me mijra planete si i joni do preukupohej kaq shune per nje specie te vetme.
 

Pertoj

Meme Connoisseur
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 3, 2020
Mesazhe
1,245
Pëlqime
843
Pikë
113
Mosha
26
Location
Shtepia ime.
Website
www.latlmes.com
Lereni ket debat se e kam une pergjigjen. Universin e krijoi Shabani mbasi kishte ngrene grosh me qumesht dhe shperthimi i gazrave ishte big bangu
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top