Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!

Hajt hajt o llokum dridhe dridhe pak me shume ... Nuk bien femra ne k’te gjendje per nje dashnor virtual ???
 
?????jallaaaa se dija qe mka dal nomi per dashnor virtual ?????????

Ah mi zogu mi zogu ???fillo ndrysho se mesa po shof i ke thon trunit ik pirdhu kto kohe
 
Kot Nuk thone.. me mire syri se nami ???
 
???????nami ke un zor se del ???pp shif mos kan qene tu thon per ty e ta kan thon larg e larg po ti aq mbush dhe ate qe mbush e derdh prd ske kap gjo ???
 
Ta mshtes???apo harrova un ty ta mshtesin tjeret me mire ???
 
Pse e hoqe reagimin qe bere? Kush te beri presion, he kush? lol hahahah

Syzet sjan per ty sepse nuk te bejne derman :p
Hahhahahahhahahahahhahahah vallaj e kam heq padashje ?????
 
38-B6-D060-6937-4079-9-E27-C0552738-E252.png
 
"Nese eshte e drejte te martohesh me nje femer vetem sepse eshte e bukur, atehere eshte e drejte te martohesh me nje burre vetem sepse ka para..."

| M. Monroe |
 
Mos dil me to
Jak Jak s’bo ic,

Serio dola nje here me njeren Imagjino 20 lokale u fut tha sme duket asgje, eh thash mire..
Kur arritem ne shtepi filloj duke u bo me nervat e veta, Pse si tek bobobobobo
Neser iki prap bleu prap u kthy ne shtepi e filloj duke then jo te vogla jo te medha

Eh ajo i ka dhen fund Shopingut HAHHAHAHA
 
Une kam ardh ne jete nga nje femer kam nje moter kam nje nuse kam nje goce qe smi ka njeri une ca boj e boj se du edhe se smenoj shum se kam siguracion jete qe eshte zoti moll nalt si bi nqafe askujt. Nese do isha fitimtar edhe do ndeshja mw nje femer do e leja te fitonte ? kush mbo si horr prz mos mlyni se ju thy nmes ?????????????
 
Gruaja kërkon shumë nga një burrë, ndërsa burri kërkon vetëm një gjë, por nga shumë gra. :lolx: :lolx:
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.