• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Femrat!

Kasapi

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
15
Kujdes! Zoti krijoi Mashkullin dhe nga brinjet e e tij ne krahun e majte ,krijoi dhe femren. Nuk e krijoj ate veças qe te kete forcen e nje mashkulli, nuk i dha asaj mendje te ndritur qe te jete superiore! E krijoi ate pikerisht ne nje trup te vetem , posht krahut te mashkullit qe ta mbroj ate, e krijoi ate poshte zemres qe ta duam ate! E krijoi ate nga brinjet qe te jet e barabart me mashkullin. Dhe e krijoi ate te 2ten qe te ket durim me teper.. Respect per Femrat ateher"" ✍Καςαπί
 
Reactions: Iva
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,392
Mosha
26
Location
Tiranë
Po @MrCool pse i ke bo tag tek femrat?

Ps: ka një temë të tillë.
 

Kasapi

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
15
Ma thuani dhe ndonje nick tjeter ta bej tag se spaskam followersa😂😂😂😂
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,871
Location
Struge
Po me uren cpate derman? :D
 
Top