Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Fillimi ne forumin NETEDY

Mignonne

S.E.N.T.??
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Gush 8, 2020
Mesazhe
51,761
Jam bo cik nostalgjike sot ?dhe kujtova fillimin....kur erdha per here te pare ketu,nuk e kujtoj sakt por pas nje komenti timin me shkruajten KUSH TE FUTI BRENDA TY? pergjigja ime ishte GJETA DEREN E HAPUR DHE U FUTA ? dhe qe nga ai moment filloj aventura forumore,njohjet,merzitjet,zenkat,shakat,ofendimet,mesimet,dhe shume argetim ne mesin tuaj.
Faleminderit personit qe me solli ketu ❤ ? pavarsisht frikes dhe dyshimit te tij uroj mos te kete vepruar gabim.

Po ju e kujtoni dot fillimin tuaj?? Sidomos ju te vjetrit,shekulloret ?? ja na shpalosni cik kujtimet tuaja.?
 
Jam bo cik nostalgjike sot ?dhe kujtova fillimin....kur erdha per here te pare ketu,nuk e kujtoj sakt por pas nje komenti timin me shkruajten KUSH TE FUTI BRENDA TY? pergjigja ime ishte GJETA DEREN E HAPUR DHE U FUTA ? dhe qe nga ai moment filloj aventura forumore,njohjet,merzitjet,zenkat,shakat,ofendimet,mesimet,dhe shume argetim ne mesin tuaj.
Faleminderit personit qe me solli ketu ❤ ? pavarsisht frikes dhe dyshimit te tij uroj mos te kete vepruar gabim.

Po ju e kujtoni dot fillimin tuaj?? Sidomos ju te vjetrit,shekulloret ?? ja na shpalosni cik kujtimet tuaja.?
Ke harru thumbat???
Te kane bere me te forte ?
 
Mos e beft piken e hajrit ai qe me solli!:p
Spo del nje te me nxjerre:p
 
Po te ti gjej postimet e vjetra ca do thuash ?? po flas para vitesh ??
Po sa para mojjj ??
2 vite ka qe e ka ky forumin:p
Njs se di se dhe mundet, se kur nxehem me
Hyjne hak , jam si stuhia marr cme del para??
 
Po sa para mojjj ??
2 vite ka qe e ka ky forumin:p
Njs se di se dhe mundet, se kur nxehem me
Hyjne hak , jam si stuhia marr cme del para??
Ishit pa kete status qe te dy
Ishte fillimi jot ne mos gaboj dhe ti shpartalloje ca te dilte para ???
 
Uaaaaaaaaa @Mignonne,

Une se kisha idene ce egzistonte ky vend ne fakt, me tha @Raid e ka nje mik i imi do e marresh thash po e marre sepse ishte kohe e pandemise.

@Rrelse
Me ka dhen mesazhin e mirese ardhjes.

Pas 2 dite fillova te kem simpati per shkrimet e @Fiore dhe e ftova ne Staf ne poziten qe e ka tani, punuam shum dhe ndertuam nje super Forum.

Ketu mesova te dashuroj virtualisht e te transformoj ne realitet. ( …. )

Ne kte vend kam njohur njerz besnik dhe tradhetar, kam ren ne kurtha shum here sepse nuk i kuptoja kunjat dhe pabesite por ce i faleminderoj sepse me kan bere te kuptoj qe gerrma tngelin gerrma te pa beset ngelin te pa bese.
 
Sa thash jam shoku @Anabela mu hodhen te gjitha gocat ne kok?
Jo kush je jo nga je jo leva jo xsi
Aq sa @centos me me kerrcenoi me ban se po i vin njoftimet veç me emrin tim ? isha ne cdo teme ne cdo riplay madje as prezantim nuk bera ehh fillimi ishim te rinj atere ..
Dhe me e keqja rash viktim e ksaj shpirtzezes @Fiore
Tani sdua te flas me klb ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.