• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Filma Hollywood me titra shqip

Realmadrid 2018

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
5
Mosha
23
Filmi Angels And Demons

Vazhdon saga e filmave te Dan Brown ku ne qender eshte historiani Robert Langdon i cili eshte ne kerkim te zbulimit te sekretit te Iluminatit edhe zbulimit te 4 vrasjeve te prifterinjve.

https://openload.co/f/8I1J6WHZjo8/Engjej_edhe_djaj_me_titra_shqip.mp4Filmi Broken City 2013

Rregulla te thyera ,është nje film thriller amerikan,me ne qender Mark Wahlberg dhe Russell Crowe. Billy Taggart nje oficer policie, kthehet ne nje dedektiv privat,ndersa Mayor Nicholas Hostetler ,eprori i New York,do te punesoje Taggart si dedektiv per te vezhguar te shoqen.

https://openload.co/f/PU53VksNc4s/Broken_City_(2013)_HD_me_Titra_Shqip.MP4.mp4Filmi Tekken 2010

Jin Kazama dëshmon vdekjen e nënë së tij nga Tekeni në lagjen e varfër të njohur si Anvil. Pasi zbulon identitetin e Tekenit ai vendos të hakmerret për vdekjen e nënës...

https://openload.co/f/FVnZll6534M/Teken_2010.MP4.mp4Filmi The Cloverfield Paradox

Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me një realitet të errët.

https://openload.co/f/BvKJrIgVbAU/The_paradox.MP4.mp4Filmi Now You See Me 2 (2016)

Katër Kalorësit rishfaqen dhe rekrutohen me forcë nga një gjeni teknologjie për të realizuar grabitjen e tyre më të pamundur deri më tani.

https://openload.co/f/pYAhBfaBEak/Now_You_See_Me_2_(2016)_HD_me_Titra_Shqip.MP4.mp4Filmi X-Men: Apocalypse

Me shfaqjen e mutantit të parë në botë, Apokalipsi, X-Men duhet të bashkohen për të mposhtur planin e tij të zhdukjes...

https://openload.co/f/Z9tVtW-_Ccg/X-men_Apocalypse_me_titra_shqip.MP4.mp4

 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top