Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Filma te ndryshem me titra shqip

Realmadrid 2018

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Mar 15, 2018
Mesazhe
5
Pëlqime
6
Pikë
3
Mosha
24

Filmi Kal Ho Na Ho me titra shqip 2003

Historia e nje djali i cili merr vesh qe kishte edhe pak dite jete edhe mundohet qe cdo kend rreth vetes ta beje te lumtur
Filmi Chennai Express me titra shqip 2013
Historia e nje burri qe niset ne nje udhetim edhe aty takon dashurin e jetes se tij
Filmi A Gentleman me titra shqip 2017
Historia e nje hajduti profesionist qe ne sy te se dashures hiqej si xhentelmen
Filmi The mechanic Resurrections 2016 me titra shqip
Historia e jetes se nje mercenari
Filmi Heropanti 2014 me titra shqip
Historia e nje djali qe ra ne dashuri me vajzen qe e pa ne rruge edhe beri te pamunduren ta bente per vete
Filmi The Mechanic 2011
Fillimi i jetes se nje mercenari
Filmi Baaghi 2016 me titra shqip
Historia e dashurise midis nje cifti edhe lufta e djalit rrembyesin qe i rrembeu te dashuren


 
Last edited by a moderator:

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dibrani

Be happy
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 5, 2018
Mesazhe
3,318
Pëlqime
6,414
Pikë
113
Cfare filmi me sugjeroni te shikoj? (aksion, motivues, mesazh inspirues, komedi) 🤓
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,936
Pëlqime
39,839
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Cfare filmi me sugjeroni te shikoj? (aksion, motivues, mesazh inspirues, komedi) 🤓
Shih filmin se si patrioti dhe itoni po ta "nxijnë jetën"
Dhe meqë ke vu syze merr 3d😂
 

Albstar

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Apr 8, 2018
Mesazhe
2
Pëlqime
12
Pikë
3
Mosha
28
huhuaaaaa
undefined
undefined
 

Leksi

Mashkulli ideal per nje femer😛
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nov 10, 2019
Mesazhe
3,246
Pëlqime
2,305
Pikë
113
Mosha
26
6 underground
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top