Fjalimi i Albin Kurtit ne Parlamentin Europian.

CaTaLeYa

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,481
Mosha
25
Lat nam sjeni te inf fare dhe vini e beni komente kot palidhje.
Jo gay jo komunist 🤦‍♀️
futuni lexoni cik
Kosova kishte nevoj per te 😍
Jam shum e sigurt qe ky sdo te na zhgenjej si te tjeret 🙂
 

DuQe

♡☆Une me ty...ti me mua...NeTeDy ♡🐆🐅
BlacK LoVe
Mesazhe
13,186
Cdo njeri ka te drejt te shpreh ate qe mendon @CaTaLeYa ai mund tjet super por mua me duket si gay kaq shkurt shqip paster 😊
 

CaTaLeYa

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
2,481
Mosha
25
Cdo njeri ka te drejt te shpreh ate qe mendon @CaTaLeYa ai mund tjet super por mua me duket si gay kaq shkurt shqip paster 😊
Po mir kur te futesh te lexosh jeten private te tij dhe te inf me ke esht i martuar shprehe nje mendim.
Ska lidhje fare me gay ky eshte nje zoteri i vertet🙂
 

DuQe

♡☆Une me ty...ti me mua...NeTeDy ♡🐆🐅
BlacK LoVe
Mesazhe
13,186
Po mir kur te futesh te lexosh jeten private te tij dhe te inf me ke esht i martuar shprehe nje mendim.
Ska lidhje fare me gay ky eshte nje zoteri i vertet🙂
Po mir moj ai qoft i lumtur pamja par qe e shof me duket...
Memdim dhash se nuk thash eshte gay jo 🤣
E tjet per vete esht sme intereso 😛
 

ABC

Think positive !!
Anetar i Stafit
MODERATOR/E
Mesazhe
7,085
Mosha
27
Lat nam sjeni te inf fare dhe vini e beni komente kot palidhje.
Jo gay jo komunist 🤦‍♀️
futuni lexoni cik
Kosova kishte nevoj per te 😍
Jam shum e sigurt qe ky sdo te na zhgenjej si te tjeret 🙂
Te njejtin mendim ndaj.
Skane ca thone e flasim kot!
Gay thote kjo tjetra LoL.
 

Juno

ALBSYSTEM
Mesazhe
29,092
Tema nuk eshte hapur per te diskutuar shijet seksuale te Kurtit. 😜

Degjojeni deri ne fund e do kuptoni qe ka kellqe me shume se cdo politikan shqiptar.
 
Top