FORCA SHQIPE !!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

CIBOX

Kontributor
Mesazhe
225
▪︎Duhet ta duam edhe atehere kur jemi te merzitur me te. Per kohen e bukur qe kemi kaluar, per emocionet e medha qe na ka dhuruar dhe me shpresen qe e ardhmja do te jete me e mire dhe me rezultate pozitive!

Shqiperia luan sot shansin e fundit, kerkon te kape "trenin" e vetem per ne Europian, edhe pse ai po kalon me nje shpejtesi te frikshme!

Me Islanden duhet te ndryshojme faqen, te rikthehemi te fitorja dhe mbi te gjitha t'i rikthejme dinjitetin kesaj skuadre!

🇦🇱🇦🇱💪🏽 #ALBISL #ALBANIA #TEAM

39065
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top