• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Formoni ekipin tuaj!

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
734
Likes
1,881
Age
31
Location
Shifna N'kujtime
#6
une dhe dorina...elaa fotoreportere lol
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,964
Likes
18,419
Age
26
Location
Tiranë
#7
:p
 

Vinjol

Vergees es nie....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,987
Likes
5,246
#11
Donaruma

Strnic romagnoli bonucci asamoah

Pirlo

Pogba deulofeu

Ronaldo/salah

A.silva cutrone
 

Tip

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
335
Likes
558
#14
FC KAMZA

Trajner: Guardiola

------------------Neuer-----------------
.
Kimmich----Godin----Ramos----Alba
.
-----------------Busquets---------------
.
--------Modric--------De Bruyne-------
.
--Messi------------------------Neymar--
.
----------------Ronaldo------------------

Rezerva:
Courtois
Chiellini
Marcelo
Alcantara
Hazard
Mbappe
Suarez
 
Last edited:

PoetiPerlotur

Herojte kujtohen Legjenda nuk vdes kurre!
I Rregjistruar/e
Mesazhe
209
Likes
104
Age
32
#15
Tranier Une
-----------------------------Strakosha------------------------

--Hysaj--------------Vida---------Umtiti-------Pavard--

---------------------Kante------------Pogba--------------

--Mbappe--------------Modric-----------------Dembele

-----------------------------Lukaku--------------------------
 

Amara_La_Negra

Trust No One
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,844
Likes
2,025
Age
27
#16