Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Gënjeshtra me e besueshme që keni thëne/marrë.

Qe do kujdesem per ty , genjeshter me brire ku nga ana tjeter fliste ndryshe!
 
Qafsha plaken te respektoj shume..

S'ka lene gje te keqe pa e thene per mua :p
 
Kam then : erdha per 5 minuta

Kam marre: Te dua.
 
Kam thënë : Nuk ke ide sa kam për të lexuar , mezi premton koha për të ngrënë .. ndër kohë kam përtuar jashtë mase dhe kam qenë vërdallë nëpër internet xP
 
Kam thene: Se kam degjuar telefonaten ( Nderkohe e kam degjuar dhe injoruar)
 
Last edited:
I thashe te pash ... (jo se se pash)
te pash dhe une (me tha) lol
 
Gënjeshtër që më kanë thënë : Të kam xhan , je si shpirt , si yll e kështu budalliqesh , nga ana tjetër të gjitha të kundërtat :D

Nuk na e hedhni dot xP
Shih!
Me zbulove:(
:p
 
Nuk i mbaj mend!:D
Por nje me eshte fiksuar: Qe bente sikur ishte shume i interesuar per mua, por ishte nje 'zar' i dikujt, e une beja sikur e besoja!
Sic duket e kuptoi e u zhduk, su pa me !:D
 
genjeshtra me e madhe skam qen ne shtepi dhe pse isha :p
 
Se c'mu kujtuan ca te forta fare, por po i kursej se mos gjen veten ndonje mes rreshtave :p
 
Bobo
 
Eh!
Me kujtohet dikush, qe me solli foto te nje pjeshku! Po kishte harruar se me nje search google gjiindet cdo gje!:p
 
Me bukura qe me kane thene: JAM SHUME I ZENE ME PUNE! Nderkohe non stop mesazhe lart e poshte:p
 
Mkan thene:- Nuk te "shes"kurre
Kam thene:- Do flej kur sapo isha zgjuar :p
 
Meqe sot kom ko te lir ne dispozicion, do ti pergjigjem temes me nje histori qe me ka ndodhur para disa kohesh - eshte PREKSE dhe goxha e gjate!

...Tu bo xhiro me biciklet me kap syni i goc te stacioni atobuzit qe dukej goxha interesante. Nxitoj dhe futem me i rrugic lagjie, hudh bicikleten te i shkall pallati, i shkoj ksaj perball, e shof nsy dhe i them "sjom i lujt menc, thjesht tpash ka xhomi makines, dhe mu duke..."
Ajo qe me nderpret dhe me thot "ohuu mos u lodh kot, kam te dashur, shko gjuj na i tjeter"
Mendova "eh sa shpesh e degjojm kete genjeshter" dhe buzqesh duke mos e perfilluar fare ate qe ajo tha dhe duke mos ja ndar shikimin...
Bej dy hapa pas dhe i them duke shtrremu surratin "iiiiiiiii larg qoft! ..tu thaft goja! Perverse!!!"
Buzqesh prap dhe i them "thjesht me erdhi gjynof kur pash qe ato dy cunat po qeshnin me ty" tek drejtoj gishtin nga dy cuna qe po qeshnin per qef te vet...
Kur kjo kthe koken me pa ato dy cunat nga te cilet un kisha drejtu gishtin, ato e shofin, vehen ne siklet dhe e ndalojn te qeshuren!
Ajo ul vetullat posht dhe thot "car kan ato dy idiotet?!"
Un ja kthej duke buzqeshur "nje arsye shum te vlefshme, por asgje personale... tkan ra extensions, zonjush pordha!"
Ajo zbehet ne futyre, drejton ekranin e telefonit nga vetja duke e perdorur si pasqyre dhe me drejtohet gjithe nerva "ca thu mo ca thu?!"
Une - "Qetsohu! Kur je me nerva nuk e ke mprehtesin e duhur per ti par gjerat qart" ...I kap nje tufe flokesh nga pjesa e pasme e kokes dhe i them "ja... spo e terheq me se qekan gjith mastiç dhe do te me njisin neper duar"
Ajo perpiqet ta shoh pjesen e pasme te kokes me celular por nuk mundet.
Une - "Do kpusesh mish"
Ajo - "Me ndihmo pra pak"
Une - "Thuj T'lutem"
Ajo - "Te lutem... he tani"
Une - "Thuje prap"
Ajo - "Ta thash nje her tani... t'lutem"
Une - "Edhe i her!"
Ajo - "Teeeeee lutem"
Une - "Ktheu me kurriz dhe rri drejt"
Ajo - "He e bere"
Une - "duhet te vizitohesh per spondiliatrozen..."
Ajo kthehet nga mua dhe me thot "ti po me ben grafi apo foto tani"
I them te kthej kurrizin dhe te qendrroj me drejt... Bej sikur i bej foto flokeve te asaj por e kthej kameren nga veja dhe bej selfie ballin dhe vetullat e mia.
Une - "shpresoj qe te shikosh anen pozitive te ksaj fotoje... te pakten vetullat jo vetem qe te paskan mbir te tulla, por paskan ber dhe bashkim familjar... tashi vetem icik lesh sqetulle te mungoka te baluket dhe spaske mo nevoj per paruke!
Ajo - "Ca thu mo ca thu bjere ktu ta shof"
Une ja afroj foton per tja treguar por nuk ja jap telefonin
Ajo - "iiiiiiiiiiiii car esht kjooooo?! Ma jep telefonin ktuuuu!"
Une kaloj rrugen duke ber gjoja sikur po iki me vrap dhe i them "nuk duhet tja kishe besuar celularin te panjohurve... si e ka emrin i dashuri ti cojm i foto bashk"
Papritmas degjoj nje zhurm... kur kthej koken... cte shoh! O Zot, mu erresua gjithcka, me ndali fryma... nuk e pershkruaj dot sesa keq u ndjeva... vetem bestisja, ulerisja, e shkundja, por ajo qendronte e shtire ne toke, e gjakosur, dhe pa asnje reagim! E kishte perplasur makina duke me ndjekur mua pasi, dhe i gjith faji ishte i imi! Mundohesha ti jepja frymarrje artificiale; qaja; bertisja... si do te jetoja dot me kete faj?! Spo mbushesha dot me me frym...

...Nje dore e leht me prek mbi sup dhe me thot "zemer, je mire?!"
Une hap syte, marr fryme thell dhe i them: "ufff... ishte thjeshte nje enderr"
Ajo - "me bere merak; nuk po merrje dot fryme lirshem..."
Une - "e di zemra; kisha shit mushkrin me te ble ty ate conten hermes qe ke qef, pranej"
 
Meqe sot kom ko te lir ne dispozicion, do ti pergjigjem temes me nje histori qe me ka ndodhur para disa kohesh - eshte PREKSE dhe goxha e gjate!

...Tu bo xhiro me biciklet me kap syni i goc te stacioni atobuzit qe dukej goxha interesante. Nxitoj dhe futem me i rrugic lagjie, hudh bicikleten te i shkall pallati, i shkoj ksaj perball, e shof nsy dhe i them "sjom i lujt menc, thjesht tpash ka xhomi makines, dhe mu duke..."
Ajo qe me nderpret dhe me thot "ohuu mos u lodh kot, kam te dashur, shko gjuj na i tjeter"
Mendova "eh sa shpesh e degjojm kete genjeshter" dhe buzqesh duke mos e perfilluar fare ate qe ajo tha dhe duke mos ja ndar shikimin...
Bej dy hapa pas dhe i them duke shtrremu surratin "iiiiiiiii larg qoft! ..tu thaft goja! Perverse!!!"
Buzqesh prap dhe i them "thjesht me erdhi gjynof kur pash qe ato dy cunat po qeshnin me ty" tek drejtoj gishtin nga dy cuna qe po qeshnin per qef te vet...
Kur kjo kthe koken me pa ato dy cunat nga te cilet un kisha drejtu gishtin, ato e shofin, vehen ne siklet dhe e ndalojn te qeshuren!
Ajo ul vetullat posht dhe thot "car kan ato dy idiotet?!"
Un ja kthej duke buzqeshur "nje arsye shum te vlefshme, por asgje personale... tkan ra extensions, zonjush pordha!"
Ajo zbehet ne futyre, drejton ekranin e telefonit nga vetja duke e perdorur si pasqyre dhe me drejtohet gjithe nerva "ca thu mo ca thu?!"
Une - "Qetsohu! Kur je me nerva nuk e ke mprehtesin e duhur per ti par gjerat qart" ...I kap nje tufe flokesh nga pjesa e pasme e kokes dhe i them "ja... spo e terheq me se qekan gjith mastiç dhe do te me njisin neper duar"
Ajo perpiqet ta shoh pjesen e pasme te kokes me celular por nuk mundet.
Une - "Do kpusesh mish"
Ajo - "Me ndihmo pra pak"
Une - "Thuj T'lutem"
Ajo - "Te lutem... he tani"
Une - "Thuje prap"
Ajo - "Ta thash nje her tani... t'lutem"
Une - "Edhe i her!"
Ajo - "Teeeeee lutem"
Une - "Ktheu me kurriz dhe rri drejt"
Ajo - "He e bere"
Une - "duhet te vizitohesh per spondiliatrozen..."
Ajo kthehet nga mua dhe me thot "ti po me ben grafi apo foto tani"
I them te kthej kurrizin dhe te qendrroj me drejt... Bej sikur i bej foto flokeve te asaj por e kthej kameren nga veja dhe bej selfie ballin dhe vetullat e mia.
Une - "shpresoj qe te shikosh anen pozitive te ksaj fotoje... te pakten vetullat jo vetem qe te paskan mbir te tulla, por paskan ber dhe bashkim familjar... tashi vetem icik lesh sqetulle te mungoka te baluket dhe spaske mo nevoj per paruke!
Ajo - "Ca thu mo ca thu bjere ktu ta shof"
Une ja afroj foton per tja treguar por nuk ja jap telefonin
Ajo - "iiiiiiiiiiiii car esht kjooooo?! Ma jep telefonin ktuuuu!"
Une kaloj rrugen duke ber gjoja sikur po iki me vrap dhe i them "nuk duhet tja kishe besuar celularin te panjohurve... si e ka emrin i dashuri ti cojm i foto bashk"
Papritmas degjoj nje zhurm... kur kthej koken... cte shoh! O Zot, mu erresua gjithcka, me ndali fryma... nuk e pershkruaj dot sesa keq u ndjeva... vetem bestisja, ulerisja, e shkundja, por ajo qendronte e shtire ne toke, e gjakosur, dhe pa asnje reagim! E kishte perplasur makina duke me ndjekur mua pasi, dhe i gjith faji ishte i imi! Mundohesha ti jepja frymarrje artificiale; qaja; bertisja... si do te jetoja dot me kete faj?! Spo mbushesha dot me me frym...

...Nje dore e leht me prek mbi sup dhe me thot "zemer, je mire?!"
Une hap syte, marr fryme thell dhe i them: "ufff... ishte thjeshte nje enderr"
Ajo - "me bere merak; nuk po merrje dot fryme lirshem..."
Une - "e di zemra; kisha shit mushkrin me te ble ty ate conten hermes qe ke qef, pranej"
Je totalisht i mete ??? si e ke shkrujt gjith ket ???
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.