Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Golat me spektakolar

Chilling

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 11, 2019
Mesazhe
4,098
Pëlqime
4,672
Pikë
113
Leao 6.76 sekonda new record ?
 

Clark

Kent
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 22, 2020
Mesazhe
646
Pëlqime
935
Pikë
93
Location
Tirana & Copenhagen
Nje nga ditet e pakta te lumtura per Shqiptaret, ishte fitorja e Kombëtares tone kunde Greqise kampione Europe ne Fuqi. Ktu jane dy super golat e shenuar nga Aliaj dhe Murati..

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top