I gjithë fshati në ndjekje të shqiptarit që vrau vëllain, momenti tronditës kur nëna e thërret

centos

Uçk
ANETAR ✓
Mesazhe
5,784
Vendndodhja
France

nga KOSOVARJANjë 26-vjeçar që vuan nga probleme të shëndetit mendor, u arrestua pak më parë, pasi dyshohet se vrau vëllain e tij me thikë.

Top Channel ka siguruar videon, ku forcat e policisë dhe banorët e fshatit kërkuan26-vjeçarin.


Djemtë e fshatit duken teksa “kacavirren” nëpër mure për të parë nëse ndodhet në shtëpinë e braktisur aty pranë.
Ndërkohë dëgjohet nëna e djalit, e cila e tronditur nga humbja e djalit të vogël dhe e shqetësuar për shëndetin e djalit të madh, ajo dëgjohet t’i thotë: “Shihe mamin djali im, hajde”.
Ndërkohë i kërkon policit që t’i japin ushqim dhe ta çojnë në spital, teksa ai i siguron që “nga policia nuk e prek kush me dorë”.

 

STONE_HEAD

I belong to u !🤨 D.V
PRINCESS
Mesazhe
12,681

nga KOSOVARJANjë 26-vjeçar që vuan nga probleme të shëndetit mendor, u arrestua pak më parë, pasi dyshohet se vrau vëllain e tij me thikë.

Top Channel ka siguruar videon, ku forcat e policisë dhe banorët e fshatit kërkuan26-vjeçarin.


Djemtë e fshatit duken teksa “kacavirren” nëpër mure për të parë nëse ndodhet në shtëpinë e braktisur aty pranë.
Ndërkohë dëgjohet nëna e djalit, e cila e tronditur nga humbja e djalit të vogël dhe e shqetësuar për shëndetin e djalit të madh, ajo dëgjohet t’i thotë: “Shihe mamin djali im, hajde”.
Ndërkohë i kërkon policit që t’i japin ushqim dhe ta çojnë në spital, teksa ai i siguron që “nga policia nuk e prek kush me dorë”.

kjo eshte dy varre ne nje dite.e trishte por e vertet
 
Top