Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ignore

Rrelse

Të paktën, në ëndrra të isha e lumtur!
Award
Regjistruar më
Kor 26, 2017
Mesazhe
51,196
Meqënëse të gjithë duheni e putheni.
Pa kallzoni pa drojë e pa u sharë kë keni ignorë?
Unë asnjë ?20220113_193158.jpg
 
E kam pas dike ignore po paska mbyll account mesa duket se sme del gjekundi
 
Un i kom 4-5 persona amo veq prej qefit se skom nerva mi lexu tu shit mend kishe na bossa e ne realitet sjon kerkush ..?‍♀️Sorry amo syt sdojn me lexu qdo gje thjesht veq kon du un ?‍♀️?
 
Une kurre nuk ba dhe as do baj Ignore … ….

Mbreti thjeshte ua vendose koken (menjen) ne gijotine ?
 
Kush me ka ba mu ignore, i/e ftoj te bajme paqe …

Do ia fali krejt mekatet ?
 
Ata persona qe spo Ma shohin emrin e po mendojn qe kom ik nga forum tash ta kuptojn Se ksajde jom veq thjesht jon ignore ???
@Rrelse shpjegoja vajzes qe personat ignore ja shikojne postimet,ajo si shef ca postojne.
Apo e di gabim une ?
 
@Rrelse shpjegoja vajzes qe personat ignore ja shikojne postimet,ajo si shef ca postojne.
Apo e di gabim une ?
Je i saktë. Dhe kësaj i dalin në temë disa postime ignorë po hë.
Unë i pata vënë në fillimet e mia disa mirëpo smë linte meraku dhe i lexoja dhe ignorët. U detyrova dhe ua hoqa.
Ndoqa parimin, armikun mbaje afer. S' doja të më shpëtonte asgjë?
 
Epo Zotni kjo nuk asht e drejt ignore duhet te jete reciproke ?
Qe nga fjala "reciprok" do te thote qe duhet ta vendosin te dy.
Kush je ti qe vendos per dy veta? Ti mund te duash te injorosh dike,ai/ ajo jo.
 
Je i saktë. Dhe kësaj i dalin në temë disa postime ignorë po hë.
Unë i pata vënë në fillimet e mia disa mirëpo smë linte meraku dhe i lexoja dhe ignorët. U detyrova dhe ua hoqa.
Ndoqa parimin, armikun mbaje afer. S' doja të më shpëtonte asgjë?
C’eshte kjo lloj ignore keshtu ???


GABIM!
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.