• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Je tip qe fal .. e harrooo apooo

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,561
Likes
2,935
#43
Edhe une fal, pasi i siguroj 1 takim te rendesishem me djallin :p
 

Dorina

Kf Kukēsi
Stafi i forumit
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
18,954
Likes
18,953
Age
26
Location
Tiranë
#47
Nëse të humbas unë ty, të dy kemi humbur:
Unë sepse ti ishe ai që më shumë unë desha,
Dhe ti, sepse unë isha ajo që të donte më shumë.

Por nga ne të dy ti humbet më shumë se unë:
Sepse unë mund të dua të tjerë siç desha ty,
Por ty nuk do të të dojë askush siç të desha unë.

E nisa me këto vargje sepse as nuk fal as nuk harroj. E çoj direkt në djall dhe sigurohem mirë që të ketë ikur atje.
 

Amara_La_Negra

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,918
Likes
2,097
Age
27
#51
Gota po u thye sbohet mo vetem po e ishte plastike aty ma ?mhb pasaj.thjesht shikoj para se mbrapa sma mban pasi kom frike mos i ngjis copezat me peshtyme ?????
 

Ledia

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,772
Likes
4,597
#52
po fal shume.dhe mundohem te harroj te keqen qe me bejne.jeta eshte e shkurter dhe dua ta jetoj pa inate .bej te pamunduren te jem e lumtur