Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ju intereson virgjeria e nje femre?

Nuk ka te bej virgjeriteti , ka te bej femra...... cdo kush gabon né jet , niset me iden e nje historie te bukur ku fundi eshte i lumtur, Por jo gjithmon eshte i till fundi !
Fakti i cili me habit me shum jeni ju meshkuj te dashur qe , shkoni me 100 e kur vjen puna kerkoni virgjeritet, ju pse se mbani kur e kerkoni?

Apo si puna e priftit, bej sic them une mos bej sic bej une!
Fiks per Zotin ke fol e dashur ! Respekt !
 
tashi te them te drejten te isha mashkull do doja te isha i pari dhe i fundit per te...por dhe kur ndollin mashtrime mund te kuptohet .
 
Cdo femer qe e humb virgjerine ose me mire indetitetin e saj e humb nga deshira nga dashuria qe ndjen per ate person , nuk do te thot qe nuk eshte e virgjer dhe nuk eshte per familje jo asnjeher , ajo i di vlerat e veta e di dhe ku duhet te besoj sepse i ka kaluar ato faza, ne jemi akoma shum mbrapa njerezimit , ta kthejm nga ana jone pse nuk kerkojn femrat virgjerine e mashkullit kjo eshte apsurde .dashuria eshte perputhje karakteri menyra e respektit ne cift hapesira qe lejohet ne cift barazia ne cift kjo eshte dashuria jo virgjeria.
 
Cdo femer qe e humb virgjerine ose me mire indetitetin e saj e humb nga deshira nga dashuria qe ndjen per ate person , nuk do te thot qe nuk eshte e virgjer dhe nuk eshte per familje jo asnjeher , ajo i di vlerat e veta e di dhe ku duhet te besoj sepse i ka kaluar ato faza, ne jemi akoma shum mbrapa njerezimit , ta kthejm nga ana jone pse nuk kerkojn femrat virgjerine e mashkullit kjo eshte apsurde .dashuria eshte perputhje karakteri menyra e respektit ne cift hapesira qe lejohet ne cift barazia ne cift kjo eshte dashuria jo virgjeria.
Shyqyr që lexova një koment të hajrit nga një mashkull?
 
Me intereson jam me mentalitet te vjeter per kte pjes ????
 
Tema: Jo jemi ne 2019 cdo njeri ka experiencat e veta se ben njeriun me te mire virgjeria karakteri mbi te gjitha !
 
tashi te them te drejten te isha mashkull do doja te isha i pari dhe i fundit per te...por dhe kur ndollin mashtrime mund te kuptohet .
Kom degjuar qe ne korce me lire te bie qepja sesa te blesh nje pal çorape ????????
 
Une nuk e kam problem se fundja ne i hapim dhe ju e dini kur shqyhet nje porte porte e shqyer quhet edhe sikur ta riparosh. :D

PA shaka per mua virgjeria eshte nje koncept, nuk e mban virgjeria pastertine dhe nderin e nje femre por karakteri dhe kultura qe ajo ka marre ne familje.
 
Tema: Jo jemi ne 2019 cdo njeri ka experiencat e veta se ben njeriun me te mire virgjeria karakteri mbi te gjitha !

As burrat e kanunit Nuk e kane pasur prb , jo me k’to ciliminjte sot qe nuk dijne ne pergjithesi se nga kane koken e nga kane kembet ?

Mentaliteti pastaj eshte gje tjeter , ja pshm ke edhe femra qe te shokojne me komentet e tyre , thjeshte per te bere interesanten .
 
Te drejt ke jam dakort me ty nga mos ditja e kan te shkretat kujtojn se fitohet simpatia duke ber te shkathten po ska gje se do rriten do piqen ☺
 
Yeah yeah ... duke u rritur/ pjekur e duke u virgjeruar I thone k’saj pune ?‍♀️?
 
As burrat e kanunit Nuk e kane pasur prb , jo me k’to ciliminjte sot qe nuk dijne ne pergjithesi se nga kane koken e nga kane kembet ?

Mentaliteti pastaj eshte gje tjeter , ja pshm ke edhe femra qe te shokojne me komentet e tyre , thjeshte per te bere interesanten .
@Zana ? po mcudit me kto lloj reagimesh. Ske pse revoltohesh dhe t’na ofendosh , as t’na paragjykosh se fundja ma mire se e din ti nga e ke koken e nga i kie kamt nuk mund ta di un ose e anasjellta , kshuqe pak respekt edhe per burrat e kanunit my darling ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.