Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ju intereson virgjeria e nje femre?

Po neqoftese une kam pas nje te dashur 3 vite e jam nda , cfar quhem?
Hej un jam tu fol nese e jep me qef psh si do do se aio osht krjet ndryshe e ke dasht e ke jap edhe ske dit qa bahet ama ke pa femer 100 del fund edhe pret me msitni me u martu wawa
 
Hej un jam tu fol nese e jep me qef psh si do do se aio osht krjet ndryshe e ke dasht e ke jap edhe ske dit qa bahet ama ke pa femer 100 del fund edhe pret me msitni me u martu wawa
Pikerisht kete po mundohem te te shpjegoj dhe une ... Eshte nje ndryshim i madh , duhet ta pranojme personin cka esht e cfar do jete . E shkuara prandaj eshte e shkuar sepse iku kaloi ajo pjes ?
 
Pikerisht kete po mundohem te te shpjegoj dhe une ... Eshte nje ndryshim i madh , duhet ta pranojme personin cka esht e cfar do jete . E shkuara prandaj eshte e shkuar sepse iku kaloi ajo pjes ?
Ama shum pak raste sikur thu ty
Psh osht femra 15 vjeq e hup virgj edhe manej me than u ndajtem valllah po ku hamami tu dasht 15 me burr
 
Ama shum pak raste sikur thu ty
Psh osht femra 15 vjeq e hup virgj edhe manej me than u ndajtem valllah po ku hamami tu dasht 15 me burr
Po mir pjes tjeter ajo pastaj sepse ajo ashtu e shikon jeten , ashtu do ta jetoj
 
@Kosoovaarkaa edhe ti vogelushe ban mir me heq nga mendja ket mendim qe ke , jetoje jeten si te duash , nqs nje person ta do shpirtin nuk icintereson asgja tjeter . E ke pyetur ndonjeher veten e do mashkullin e virgjer?
 
@Kosoovaarkaa edhe ti vogelushe ban mir me heq nga mendja ket mendim qe ke , jetoje jeten si te duash , nqs nje person ta do shpirtin nuk icintereson asgja tjeter . E ke pyetur ndonjeher veten e do mashkullin e virgjer?
Normale me qef e du me kan un e para per ta ama tash sexili per veti askim
??psh tushja 40000 copa i ka pas ama edu??
 
Normale me qef e du me kan un e para per ta ama tash sexili per veti askim
??psh tushja 40000 copa i ka pas ama edu??
Mos ma permend mo ate njeri .
Shpresoj mos te ecesh me kete mendje ne jete e mos ti besh gjerat nga frika por nga ndjenja ?. Shijoje jeten ne maximum sepse asgje nuk jemi ne kete bote thjesht kalimtar .... askush sta do te miren sa vetja jote . Ne djall vafshin te gjith kush e perul femren ?
 
Boooooo :p jopp te dalesh me njanen per dore e gjysa qytetit ta baje me gisht :p mfal me krah :p
Po ato hienat qe shkojne e i luajne bishtin burrave me gra per krahu sepse ja njohin burrit me pellembë? Apo nuk quhen ato?
Nje femer jo te virgjer mund ta konsiderosh "pis" vetem nese je vete "i paster". Po ju meshkujt si kapni 14 pa u perlyer sepse shumicen e rasteve e keni trurin te pafuqishem per te frenuar instiktin.
 
Ka dale ne mode zinxhiri se e qep shkep doli nga moda ishte fija shum e holle :p. 1 jete duhet me shiju me jetu mos runi virgjerine per nai zorraxhi qe Nfun tbohesh pishmon por boni si tju vi per mare :p
 
Pyetja shtrohet a ju intereson virgjeria e nje femre. Tani shoh shume ketu qe jane openmind por kur vjen puna qe jane me nje femer i nisin pyetjet me radhe, me sa ke shku, i sati jam une etj. Tani nuk shoh problem qe nje femer te jete e virgjer sikurse nuk shof problem qe dhe mos te jete.

Shkurt, virgjeria vlen per ate qe e ka dhe jo per te tjere. Thjesht te mos shihen me skepticizem vajzat e virgjera dhe jo te virgjera, fundja eshte zgjedhje e tyre. ?
 
Une se du nusen e virgjer po po te virgjer nga trute mos ti ket hyp budalliku ?
 
Kjo temë ngjall nervozitet dhe reagime te forta cdo here që diskutohet dhe eshte e kuptueshme, sepse eshte dicka qe njerezve u djeg.
Disa i pranojne gjerat siç jane, disa jane per kufizime, për 1 ose 2, kurse disa jane pa kufizime fare.

E vërteta është se dy të dashuruar që duhen vërtet, në qoftë se do t'i tregonin njëri-tjetrit për përvojat e tyre të kaluara, të tregonin hollësira, e të tregonin me sinqeritet për zjarret dhe epshet me të tjerët, ata thjesht do ta shkatërronin këtë lidhje. Ky është tregues se askujt nuk i pëlqen e kaluara e tjetrës/tjetrit, pavarësisht se të gjithë bëjnë sikur nuk u intereson.

Pra idealja është që të dy të jenë të pastër, kurse zgjidhje nga e keqja ka sa të duash, e këto të fundit janë bërë norma.
 
Meshkujve shqiptar ju inteteson 100%edhe pse mund te ken kaluar nja 30femra per vete nfund e tduan"tnershme"
 
Personalisht nuk me intereson per aq kohe sa nuk jam vete i tille. Virgjeria eshte dicka personale, kush e ka vlersohet, kush nuk e ka respektohet. E vetmja gje qe nuk me pelqen eshte: trradhtia.
 
Po re si sme intereson. E du burrin e virgjer ??. Tja heq paketimin vete ??
 
Kur nuk jam vet çfarë duhet tepretendoj ? Për 17 vite në kurbet si kam dhen llogari askujt se çfarë kam bër mbas gjith ktyre viteve tani të vi në Shqipëri t'i them mamit me gjej një të pa prekur ? Kushedi të del dhe e qepur hahahaha kshuqë më mir një të sinqert s'ka Renci ajo pjesë
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.