Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Këngë greke.

Normal qe hapim muzik kur kemi festa, flasim shqip kudo! Jemi te lire
Naten!

hahah kur ke festa se perndryshe nuk ke se si e justifiko...prrallat leni! Dime se kush jane greket! Ama s’kuptoj ate pjesen e nanshtrimit kulturor asht nji katastrofe karakteriale e nji personi si rrjedhoje e kombit ...ect ect pa fund
 
hahah kur ke festa se perndryshe nuk ke se si e justifiko...prrallat leni! Dime se kush jane greket! Ama s’kuptoj ate pjesen e nanshtrimit kulturor asht nji katastrofe karakteriale e nji personi si rrjedhoje e kombit ...ect ect pa fund
Ne makinen time ka gjithmon shqip ne shtepin time gjithmon shqip ku mund te degjohet edhe jasht..
Nuk jemi skllav te grekut, jetojm tamam si njerz...
 
Ne makinen time ka gjithmon shqip ne shtepin time gjithmon shqip ku mund te degjohet edhe jasht..
Nuk jemi skllav te grekut, jetojm tamam si njerz...
Po kuptoj qe jeton ne greqi...ok, une as pulat me kullot nuk do i coja, atje do shkoja vetem me arme per me rimarre ate qe na kan marre ...
 
Po kuptoj qe jeton ne greqi...ok, une as pulat me kullot nuk do i coja, atje do shkoja vetem me arme per me rimarre ate qe na kan marre ...
Po re po.....me arme do e marresh ??‍♂️
 
Ca pret?? Nisu
Merr armen e hajde na shpeto se kshu trimi kurr skisha pa.
Po ti sje skllave ti je e lire...
Se kjo asht ma e forta se greket jane ktu...midis nesh...imagjinon dot nje bisede te tille ne nje forum serb apo grek ...jemi butak
 
Po ti sje skllave ti je e lire...
Se kjo asht ma e forta se greket jane ktu...midis nesh...imagjinon dot nje bisede te tille ne nje forum serb apo grek ...jemi butak
Normal qe jam e lire edhe shum e lire!
Kujdes armet?
Naten
 
Ska pyetje personale, te mjafton shqiptar, pastaj cne kjo je cam ...vl shume poshte si forum
Une qe po tpys jam cam dhe e kisha pa tendence ate qe thashe.
 
Une qe po tpys jam cam dhe e kisha pa tendence ate qe thashe.
Edhe une te thash nuk ka nevoje te jesh cam per me kuptu ca gjana ne lidhje me greket, jam shqiptar qe dua venin ten duke fillu nga cameri e deri ne mitrovice ...me ban pershtypje shume kange greke postohen
 
Edhe une te thash nuk ka nevoje te jesh cam per me kuptu ca gjana ne lidhje me greket, jam shqiptar qe dua venin ten duke fillu nga cameri e deri ne mitrovice ...me ban pershtypje shume kange greke postohen
Po sepse arti,sporti,dhe shume fusha te tjera skane lidhje as me patriotizmin dhe as me nacionalizmin e shtirur.
 
Po sepse arti,sporti,dhe shume fusha te tjera skane lidhje as me patriotizmin dhe as me nacionalizmin e shtirur.
Ahahahah sa qesharak e butak jeni, je edhe Cam ...te sjell nje rast ne sport..a asht e vertet qe u ba rast ne greqi fakti qe Kace pozoj me flasmurin (ne fanelle) kuq e zi smaj mend a e perjashtoh Paoku....he mo ? Vl rrini o mos flisni kot
 
Ahahahah sa qesharak e butak jeni, je edhe Cam ...te sjell nje rast ne sport..a asht e vertet qe u ba rast ne greqi fakti qe Kace pozoj me flasmurin (ne fanelle) kuq e zi smaj mend a e perjashtoh Paoku....he mo ? Vl rrini o mos flisni kot
Une spo te etiketoj me asnje lloj epiteti.Po qe tbesh debat duhet tkesh nje minimum kulture.
Te pershendes dhe rri gati per diten qe do filloje lufta ?‍♂️
 
Une spo te etiketoj me asnje lloj epiteti.Po qe tbesh debat duhet tkesh nje minimum kulture.
Te pershendes dhe rri gati per diten qe do filloje lufta ?‍♂️

Kulturen ? Ku e shikon ? po ashtu jeni qeshrak dhe butak perderisa me sjell disa argumenta qe nuk kane lidhje fare...o jeni te pafajshem dhe nese eshte keshtu une terhiqem sepse natyra ka ba punen e vet ose jeni natyralizu ne grek ... ama kjo asht nje e drejte e jotja personale...dhe smund te flasesh ne emrin e shumices se shqiptareve ...une thashe ne greqi as pulat nuk i coj me kullot .... po jam gati njerzit tana heret kane ba lufte, por me sa po kuptoj ti je nga ana tjeter e kufinit kshuqe pergatitu nji here me shku me luftu kunder turqise..,
 
Po anglisht pse postohen?? Apo ato te duken shqip?? Patriot i madh
Nuk esht vetem ceshtje patriotizmi por edhe etike!
Pse duhet t’ket nje kang greke..., kur mund t’ishte nje kang e huaj , qe mos ti ngeli hatri grekit po as francezit , gjermanit e italjanit!?
gjithashtu mungo nje kang shqipe me duket... ?
 
  • Pëlqej
Reactions: .

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.