Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

kerkese per @

Status
Not open for further replies.

shkupjani

Ruju mati fjalt se dikush ta mat fuqine.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 9, 2019
Mesazhe
12
Pëlqime
18
Pikë
3
Mosha
24
kerkese per @ ne #shqiperia dhe #ndihme ?
Jam shkupjani perdorues i rregullt i ketij networku deshiroj te jem pjestar i stafit tuaj
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

NeVeR

_____ Off_____
Staff member
ADMIN
Regjistruar më
Jul 21, 2018
Mesazhe
14,191
Pëlqime
28,626
Pikë
113
kerkese per @ ne #shqiperia dhe #ndihme ?
Jam shkupjani perdorues i rregullt i ketij networku deshiroj te jem pjestar i stafit tuaj
Prsh @shkupjani ndoshta do jesh aktiv por realisht un ste kom pikas shume:
Gjithsesi spo te jap nje pergjigje perfundimtare,por do jesh ne vezhgim ne ditet ne vijim.
Deri ateher chatim,e navigim te kendshem flm😊
 
Reactions: HIM

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 25, 2017
Mesazhe
6,255
Pëlqime
14,036
Pikë
113
Mosha
26
Status
Not open for further replies.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top