Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Komplimenti me i bukur qe te ka ngelur ne mendje nga nje mashkull/femer.

Lori

Designed to be alone
ANETAR ✓
Regjistruar më
Nën 14, 2019
Mesazhe
1,542
Çfardo komplimenti qe mund te keni marre. Qofte ne jeten e perditshme qofte ne forum ose media te tjera sociale
 
Last edited:
Sa e mir qe je vdeksh ☺?
 
Hmmmm
Nga nji mashkull:
O gjo e omel.
Nga nji femer:
Je mikja ime me e mire.
 
Ne forum: Ku e ke vjedhur kete fotografine (se s'ka mundesi te jesh ti)? ?

Ndersa ne jeten reale... ende duke pritur! Do e ndaj me ju diten qe do marre nje kompliment! :p
Ke marre per pamjen ne forum dhe nderkohe ske marre ne realitet kurre?
 
Ke marre per pamjen ne forum dhe nderkohe ske marre ne realitet kurre?

Bote e cuditshme... s’ka kuptim, apo jo? Logjike aq e mbrapsht sa duket sikur po bej shaka... por e kam seriozisht! (Lere pastaj qe une nuk njihem fare per sarkazem).

Ka pasur raste kur komentet tingellonin si komplimente, por modestia nuk me lejon ti konsideroja si te atilla. Per shembull, kur nje femer me shikonte thelle ne sy, me fytyren qe i shkelqente nga emocionet, dhe me tha “meshkujt shqiptar jane shume te pashem... e ndjej qe nje dite do martohem me shqiptar”. Por une nuk e pranoj si kompliment personal!! Kuuurre!! Nejse, une ndryshova menjehere muhabetin dhe porosita nje shishe vere per ne te dy...
 
Bote e cuditshme... s’ka kuptim, apo jo? Logjike aq e mbrapsht sa duket sikur po bej shaka... por e kam seriozisht! (Lere pastaj qe une nuk njihem fare per sarkazem).

Ka pasur raste kur komentet tingellonin si komplimente, por modestia nuk me lejon ti konsideroja si te atilla. Per shembull, kur nje femer me shikonte thelle ne sy, me fytyren qe i shkelqente nga emocionet, dhe me tha “meshkujt shqiptar jane shume te pashem... e ndjej qe nje dite do martohem me shqiptar”. Por une nuk e pranoj si kompliment personal!! Kuuurre!! Nejse, une ndryshova menjehere muhabetin dhe porosita nje shishe vere per ne te dy...
Sa modest?.
 
Bote e cuditshme... s’ka kuptim, apo jo? Logjike aq e mbrapsht sa duket sikur po bej shaka... por e kam seriozisht! (Lere pastaj qe une nuk njihem fare per sarkazem).

Ka pasur raste kur komentet tingellonin si komplimente, por modestia nuk me lejon ti konsideroja si te atilla. Per shembull, kur nje femer me shikonte thelle ne sy, me fytyren qe i shkelqente nga emocionet, dhe me tha “meshkujt shqiptar jane shume te pashem... e ndjej qe nje dite do martohem me shqiptar”. Por une nuk e pranoj si kompliment personal!! Kuuurre!! Nejse, une ndryshova menjehere muhabetin dhe porosita nje shishe vere per ne te dy...
P.s nuk ishte me ironi kjo...se pergjithesisht une kam tendencen te keqkuptohem
 
Nga prinderit - " te kemi si djale.."
Nga vajza - je mami me e mire ne bote .
Nga burri -je aroma ime e preferuar.
Nga nje mik sot - ..ti je ..zot na ruaj ..andrenaline ???.
Nga vjerra mos te harroj ...nuk rri me ty se ti je shume e eger ?( nuk jam ne fakt ) ?
 
Komplimentet smë kanë munguar kurrë...( nga askush)
Zgjohem e ngrysem me të tillë...
Një ditë nuk më komplimentoi, fillova ta pyes veten, ku kisha gabuar, çfarë i kisha bërë?
Ai ish me nerva atë ditë( jo me mua por me punët e tij)
Iu ankova..e më kërkoi falje e madje më dehu me të tillë..
S' ja kisha ditur rëndësinë komplimenteve deri në çastin që mu mohua ca minuta..
Shpirti vdes pa të tillë
Janë ushqim?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.