Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

[KUIZ] Cili qytet në botë përputhet me personalitetin tuaj?

ALekSa

I think my guardian angel drinks
ANETAR ✓
Regjistruar më
Kor 15, 2017
Mesazhe
9,667
Secili qytet i botës ka disa karakteristika për të cilat janë më të njohur dhe për të cilat njerëzit zgjedhin ti vizitojnë. Ndoshta ju keni gjetur qytetin që bën për ju ose ndoshta ju mund ta gjeni duke bërë këtë test.

Luaj tani ?? KËTU
 
Paris, France ?

Një nga qytetet më të famshme në planet, Parisi është ndoshta më i njohur për bukurinë e tij të pakrahasueshme. Arkitektura e mrekullueshme e pasur me histori e shoqëruar me një atmosferë moderne chique bëjnë Parisin një destinacion të pakrahasueshëm turistik, por ai është gjithashtu një vend i mahnitshëm për ta quajtur shtëpi. Kuzhina është madhështore, dhe pazari sublim. Jeni një tifoz i modës? Mirë se vini në Le'Capital! Natyra juaj sociale kombinuar me dëshirën tuaj për terapinë e pazareve ju bëjnë të ndjeheni si në shtëpinë tuaj në Paris, një ëndërr që realizohet për shumë vetë!

P.s @Iva po na doli edhe kjo njehsojj se di çka te them lol??)
 
Sydney, Australia
1FAKT.al: Një kryeqyteti kulturor i botës, Sydney është shtëpia e shumë sipërmarrësve, privateers, dhe atyre nga të gjitha sferat e jetës. I njohur për atmosferën e tij të trazuar dhe miqësore, pak qytete të mëdha si Sydney janë të aftë për të mbajtur një qëndrim të tillë miqësor. Birra dhe sportet janë nevoja këtu, siç janë artet, udhëtimi me vela, dhe shumë aktivitete të përjetshme. Dashuria juaj për qytetin kombinuar me një vlerësim të barabartë për gjërat e thjeshta të Sidneit, Australi është pvrzierja e përsosur për ju. Jeni duke kërkuar për t'u çlodhur ose tërbuar, Sydney është vendi për ju sidoqoftë!

?
 
35-C409-A5-95-F2-4289-A9-B4-6203-AED8-C3-CE.png
 
a766f783-1584-43fa-9173-b668d5290410.jpg
t.wallpaperweb.org
1FAKT.al: Sydney, Australia
1FAKT.al: Një kryeqyteti kulturor i botës, Sydney është shtëpia e shumë sipërmarrësve, privateers, dhe atyre nga të gjitha sferat e jetës. I njohur për atmosferën e tij të trazuar dhe miqësore, pak qytete të mëdha si Sydney janë të aftë për të mbajtur një qëndrim të tillë miqësor. Birra dhe sportet janë nevoja këtu, siç janë artet, udhëtimi me vela, dhe shumë aktivitete të përjetshme. Dashuria juaj për qytetin kombinuar me një vlerësim të barabartë për gjërat e thjeshta të Sidneit, Australi është pvrzierja e përsosur për ju. Jeni duke kërkuar për t'u çlodhur ose tërbuar, Sydney është vendi për ju sidoqoftë!
 
1FAKT.al: Guaruja, Sau Palo
1FAKT.al: Brazili është shtëpia e shumë vendeve të pabesueshme, por Guarija është i famshëm për aftësinë unike për të mbajtur festvn gjallë 24/7. Ky qytet në plazh vendosur brenda Sao Palo është i pashoq në kombinimin e bukurisë së rërës së bardhë dhe skenës së ndezur kulturore. Ne mendojmë se një kombinim i jetës dhe natës jetës bregdetare ju përshtatet më mirë, dhe nuk ka asnjë vend më të mirë për ta thirrur shtëpi se sa këtu. Guarujá ka pamje të qeta piktoreske për tu izoluar, por ky destinacion i madh turistik qarkullon rradhët e popullsisë, duke i dhënë çdo ditë një pamje krejt të re dhe vecanërisht të freskët aventuresk. Sexy, emocionues, dhe mikpritës edhe për dëshirat më të vecanta - Guarujá është vendi i duhur për ju!

:(:(Doja/Australine;);).
 
Praga
 
1FAKT.al: Lhasa, Tibet
1FAKT.al: Teknikisht një rajon, uniteti tuaj me kapital Zen të botës mbetet i njëjtë. Skenik dhe i qetë pa krahasim, njerëzit kanë udhëtuar në këtë krahinë në Kinë që nga shekulli i 7-të pas Krishtit jo për të zhbllokuar të fshehtat e botës, por sekretet e brendshme personale. Pasioni juaj i lindur për urtësinë shpirtërore ju thërret në një vend të tillë të fokusuar - fusha shtrirë nën malet e tmerrshme, secili me tempujt më të vjetër se vetë qytetërimit. I zhytur në mendime, i urtë, dhe plot balancë - Është tërësia e mendjes që ju kërkoni, dhe nuk ka vend më i mirë për të çuar më tej diturinë dhe shpirtin se Lhasa, ish-shtëpinë e Dalai Lamës? Konsideroni Tibetin dhe gjithë bukuritë e tij, që të lënë pa frymë, si tempullin tuaj të ri.
 
Nje mix i Monte Carlo-s , Bankok-ut dhe Londres....
 
Durrsi lagja re intrigat te ne bojn rrikoshet
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.