Kur kalon ti...

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Jan 30, 2018
4,085
3,788
113
E coj te salla e lopeve te mjeli hollandezen qe eshte me pjellorja lol
 
Last edited:
Reactions: Jetmira

titan

12345678987654321
VIP I FORUMIT
Jan 30, 2018
4,085
3,788
113
Pres sa ti kaloj kopeja me dhi se me bllokon rrugen. Lol lol
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Jan 30, 2019
7,548
4,108
113
Kjo eshte organic cigare mo , ajo tjetra te shpif kancerin 🤣

Ps ... Kur kalon ky lart , duartrokas 🙃
 

Frank

I/e Regjistruar
Jul 27, 2017
3,939
5,191
113
I hedh krahun ne qafe si dy rrugaçe dhe ul koken sa te kaloje naltmadhnia e saj.🤪🤪🤪🤪

Ai Tipi hajde behemi 3 rrugaçe lol
 
Reactions: Ai_Tipi and Senseo