Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush e fiton zemren e nje vajze?

Pertej lekundjeve e servirjes te shumckaje ,tek femrat me nje llogjik te shendetshme joshen vetem nga meshkujt e sjellshem (kryesisht),packa se ka lloj lloj shembujsh te tjere. :)
 
Prandaj femrat lejne koken pas meje se I plotesoj te gjitha. Lol
 
Pordhe ne pe jeni duke vu ,ojjj goca !!:D
 
Jam kurioz te di vertet se kush e fiton zemren e nje vajze...
Po qe per djemte mos u pergjigjni kot se nuk do e gjeni kurre...
Opsss vajzat valle dine cfare duan?
Mos u nxito te zgjedhesh se me pas do kerkosh dicka qe se ka as lista :p
 
Varet nga lloj kafshes femerore. Un prsh t shemtut e du tjerat i ben avash avash
@molecule placcc tashi :p
 
Asht edhe nje pike tjeter shume e rendesishme.
I burre qe i thote vetit mashkull, se diskuton dashuuunoren e pare me dashunoren e dyte. ahahahahahahahahhaha
Me nje fjale burri si diskuton kurre ngjyren e brekve dhe femrat e ti,qofshin keto one night stand apo me gjate.
Shendet tani. :p
 
Pash zotin boll e masakruat femrën
Jo çdo femër, i do 4 pikat e këtushme, ka pika të tjera plot.
Ja psh unë jam e shtruar në spital dhe skam ATË, qoftë edhe ta shoh nëpërmjet derës që është në koridor dhe të më thotë " më ke mua'...
Lërini budalliqet se më smurët më shumë duke ulur figurën e femrës sa herë ju jepet mundësia

Ps: kush nuk bashkohet me mendimin tim të mos më bëj fare quote se skam fuqi për bindje.
 
Zemra e nje gruaje them shpesh me vete
Eshte si nje xixllonje qe digjet ne heshtje

Kshu tha Sandri
 
Ca ste plq ty @Opium
Punoj un shoku kam prona po dhe se them per mburrje apo per ti dukur skom vec ate shtepi qe kam hudh kshu qe do vish e ti te pushosh ne vere ne nje nga shtepit e mija verore????
Thnx per ftesen, une jam mesu vec me kampe pushimi, e maksimumi i luksit tim shkon tek gjiri i Jales ne kampin ushtarak, ku ka vetem fasule, caj ushtrie dhe ndonje thele mishi me racion mujor, qe ne gusht e korrik veshtire se te bie rradha se jane gjeneralet me pushime. ?
Por do ta shqyrtoj ftesen me interes pasi te kem ndare dy ceshtje, se pari c’donte mullari ke vila jote e bukur dhe se dyti cfare pune dore ben qe ke kaq te ardhura, se mos na del edhe ti ndonje vrasese me pagese ! ?

Ik o @LUCKY-STRIKE mbytu me naj pellg lluce me rosa kenete mos na shit men se skemi ku cojme tonat! ?

Ps.
E po ca mora vesh i kishe kerku babagjyshit dhurate abetaren? ?
 
Pash zotin boll e masakruat femrën
Jo çdo femër, i do 4 pikat e këtushme, ka pika të tjera plot.
Ja psh unë jam e shtruar në spital dhe skam ATË, qoftë edhe ta shoh nëpërmjet derës që është në koridor dhe të më thotë " më ke mua'...
Lërini budalliqet se më smurët më shumë duke ulur figurën e femrës sa herë ju jepet mundësia

Ps: kush nuk bashkohet me mendimin tim të mos më bëj fare quote se skam fuqi për bindje.
Urte ti....
3-femrat normale
4-femrat seksi normale pa tru ?
 
varet nga tipi qe kane ato :)

Mesa shoh, pash komentet (e disa cunave) qe thone femrat duan vetem pasuri. Pse ne cunat dashurohemi vetem te bukuria e femres? Mendoni qe vetem bukuria ju ben per vete? Pra asnje nga keto pikat nuk fiton kollaj nese ajo femer eshte e zgjuar ;)

Mbeshtes mendimin e @Dorina , ka shume te drejte! :)

Pash zotin boll e masakruat femrën
Jo çdo femër, i do 4 pikat e këtushme, ka pika të tjera plot.
Ja psh unë jam e shtruar në spital dhe skam ATË, qoftë edhe ta shoh nëpërmjet derës që është në koridor dhe të më thotë " më ke mua'...
Lërini budalliqet se më smurët më shumë duke ulur figurën e femrës sa herë ju jepet mundësia

Ps: kush nuk bashkohet me mendimin tim të mos më bëj fare quote se skam fuqi për bindje.
 
Pash zotin boll e masakruat femrën
Jo çdo femër, i do 4 pikat e këtushme, ka pika të tjera plot.
Ja psh unë jam e shtruar në spital dhe skam ATË, qoftë edhe ta shoh nëpërmjet derës që është në koridor dhe të më thotë " më ke mua'...
Lërini budalliqet se më smurët më shumë duke ulur figurën e femrës sa herë ju jepet mundësia

Ps: kush nuk bashkohet me mendimin tim të mos më bëj fare quote se skam fuqi për bindje.

@Dorina akoma ste kaloj zemer? ?
Te shkuara po mos u merzit se do sheroesh :)
 
48355469_2312083512409006_7197403312990191616_n.jpg
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.