Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Kush mund te jete valle???

tani un po i bej permbledhje duke thebe qe fajtor eshte dashnorja qe gjeti nje vrime e beri hapesire dhe hyri ne brendesi te ciftit e ju vuri zjarrin
 
Pse jo nese ai esht me shume ore ne shtepi nga gruaja
Kta qe jetojn vetem si i bejn
Ti nuk e kupton qe gruaja merret me qellimin paresor qe ne te mos i bejme me keto pune.
 
Mire se e lash se po luaja avokatin e djallit. Po bej shaka se me duket e teprova cik :p
E luan bukur rolin e te keqit ?
Jam pro divorcit me mir se sa te dhunohet femra psikologjikisht dhe fizikiaht e te qendroje me nje burr per hater te femijeve.Jam e sigurt qe as femija do donte te shihte nenen ne nje gjendje te tille.
 
E luan bukur rolin e te keqit ?
Jam pro divorcit me mir se sa te dhunohet femra psikologjikisht dhe fizikiaht e te qendroje me nje burr per hater te femijeve.Jam e sigurt qe as femija do donte te shihte nenen ne nje gjendje te tille.
Thjeshte skam qejf kur bien te gjithe dakord. Me duket e merzitshme.
Jam pro divorcit por nuk dua te normalizohet dhe te behet dicka shume e thjeshte. Me shume per femijet. Femijet me prinder te divorcuar kane shume probleme. Kane me shume mundesi te kryejn krime ose te perfundojne te varfer. Sidomos ata pa nje baba ne shtepi.
 
Thjeshte skam qejf kur bien te gjithe dakord. Me duket e merzitshme.
Jam pro divorcit por nuk dua te normalizohet dhe te behet dicka shume e thjeshte. Me shume per femijet. Femijet me prinder te divorcuar kane shume probleme. Kane me shume mundesi te kryejn krime ose te perfundojne te varfer. Sidomos ata pa nje baba ne shtepi.
E di,por kur gjendja aerin ne ate pik ske ci ben.
E vertete qe shum femra sakrifikojn veten jeten e tyre per femijet.
Por lind pyetja c edukate mund te marre nje femije nga nje baba i tille?
 
E di,por kur gjendja aerin ne ate pik ske ci ben.
E vertete qe shum femra sakrifikojn veten jeten e tyre per femijet.
Por lind pyetja c edukate mund te marre nje femije nga nje baba i tille?
Ti po merr nje rast ekstrem. Sigurisht qe ne ate rast eshte mire te divorcohet dhe me baba te ri pastaj. Ajo qe thashe une eshte qe sdua qe te behet dicka normale ne raste me te lehta se aq.
 
[/QUOTE]
???????????
Nuk kam fjale
 
Last edited by a moderator:

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.