Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Mbajini gjithmonë afër vetes, këto janë shenjat e Horoskopit që kujdesen më shumë për të tjerët!

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Mbajini gjithmonë afër vetes, këto janë shenjat e Horoskopit që kujdesen më shumë për të tjerët!​




Të gjithë kemi njerëz dhe gjëra që na interesojnë në jetë, dhe ata që janë shenjat e mëposhtme nuk hezitojnë të rrezikojnë jetën e tyre për të dashurit e tyre.

Gaforrja


Kujdesi rrjedh në gjakun e tyre. Bëhen mësues, mjekë, kujdestarë shumë të mirë, sepse nevoja e tyre për të siguruar është e madhe. Është një shenjë e butë që e do intimitetin dhe tregon ndjenjat e saj, kur ndihet rehat. Në të njëjtën kohë, ata kanë rritur ndjeshmërinë dhe mund të dallojnë atë që i nevojitet tjetrit, ndonjëherë edhe para se ai ta shprehë atë.

Peshorja
Ata janë gjithmonë të interesuar të tregojnë veten e tyre më të mirë. Ata janë shumë socialë dhe i shprehin hapur ndjenjat e tyre. Ata dallohen nga butësia dhe romanca e tyre. Ata do t’ju përqafojnë pa e pritur, edhe nëse jeni në publik dhe do të bëjnë gjithçka që është e mundur për t’u siguruar që po kaloni mirë. Ata do të flasin me orë të tëra, ndërsa nëse e kuptojnë se atmosfera është e “rënduar” do t’i drejtohen humorit për t’ju bërë të ndiheni më rehat.

Peshqit
Ashtu si me Gaforret, Peshqit gjithashtu kanë një instinkt të rritur dhe ndjenjën e emocioneve të të tjerëve. Shumë herë ata as nuk vendosin kufij sepse nuk duan të mërzisin të dashurit e tyre. Ata kujdesen thellësisht për të tjerët dhe nëse mund të ndihmonin çdo person në planet, do ta bënin. Duke qenë se kjo nuk është e mundur, ata hedhin të gjithë energjinë e tyre tek njerëzit që duan, edhe nëse kjo do të thotë se në një moment ata mund të akuzohen se janë të tepruar.

Revista Psikologjia/
 
Yes yes yes ....i am
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.