Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Më ka marr malli për kohën kur....

Büşra

Lost
ANETAR ✓
Regjistruar më
Maj 31, 2020
Mesazhe
469
Mirëmengjes!
Te kjo temë do postohen kur ne ishim fëmijë..(ps:p e citoj se kjo nuk ishte ideja ime e shikova mua personlisht mu duk intersante dhe e ripostova këtu e marr nga instagram)
Po e nis unë..
Më ka marr malli për kohën kur luanim deri vonë në darkë me fëmijët e lagjes,mua perosnalisht më ka marr malli për kohen kur luanim shtëpiash??
Kur luanim të gjithë bashkë rrasvi ose lojen bletëza ohaaa sa nostalgjii...
 
Mua mé ka marr malli edhe kur kena lujt me fëmijët e lagjes big brother ?????????ahahahahahahaha kuku
 
Kur i.bëja si e vështirë atij??
 
Mka mare malli si jo
kur gjithe vapn e lume kerrciste topi i llastikut
neper rruge vjedh qershi e kumbulla tek pemet e kojshive
Ai dilte e n athoshte o cuna hajde tja jap xhaja ndonji
mos hipni neper mure se do vriteni
jo i thonim ne sduam e sa kthehesh ai
6 cuna , ndanim detyrat... 2 benin roje
3 hipnim n e peme e me i vogli i mblidhte frutat qe ja rrezonim poshte
E sa kur ktheheshim ne shtepi
e dinim qe do na priste dajakui
e nga na vinte nga nenat tona :D
po jo re prape te nesermen te njejten gje

E ndersa keta femijet e sotshmit
meren me iphone.playstation.vandy crush etj etj
prandaj ne bote sot eshte rritur nr i femijeve Obeze
 
Mua me pelqente kur shkoja si femij ne ks dhe aty gjith femijet e lagjes luanin gjer von vshehurazi por ata ishin me te shkathen se ebenin gjdo her dhe per qudij aty skishte urar gjer sa te lozim apo tek cila shtepi donim vajnim koh e bukur.
 
Mua mē ka marr malli kur bashim koncerte me fmit e lagjes ??? edhe unn bahesha prezantuesja ??????????????hahahahaha oo kuku
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.