Modele te thonjve?.

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ajo_goca

Kontributor
Mesazhe
8,493
Shumë te bukura modelet
Por unë preferoj te vegjël dhe me xhel

Ps:më ka kritikuar njëri për thonjte dhe mshko menja për keq:ë
??po mua qe me thon je bere si mace me kto thonjt ?per me teper se besojn qe i km te miat i ke me tipsa thon ?
 
Top