• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

MOTOGP2018

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Starton zezoni ri i cmendurise , pasionit , adrenalines dhe "orgasmes motorrike"

Track: Losail Circuit

Starting grid
1. J. Zarco
Yamaha·#5
Time :11:53.680


2. M. Márquez
Honda·#93
Time : 21:53.882


3. D. Petrucci
Ducati·#9
Time : 31:53.887


4. C. Crutchlow
Honda·#35
Time :41:54.072


5. A. Dovizioso
Ducati ·#4
Time: 51:54.074
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top