MOTOGP2018

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,787
Mosha
27
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Starton zezoni ri i cmendurise , pasionit , adrenalines dhe "orgasmes motorrike"

Track: Losail Circuit

Starting grid
1. J. Zarco
Yamaha·#5
Time :11:53.680


2. M. Márquez
Honda·#93
Time : 21:53.882


3. D. Petrucci
Ducati·#9
Time : 31:53.887


4. C. Crutchlow
Honda·#35
Time :41:54.072


5. A. Dovizioso
Ducati ·#4
Time: 51:54.074
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

CoVid-19 [ALB]

Top