Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ndiej kenaqesi kur,,,,,,!

Jetmira

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 27, 2017
Mesazhe
11,141
Shikoj njerëz që bejne mirësi dhe nuk mburren.
Kur shikoj moshataret e mi,që i rrespektojnë më të vjetrit.
Kur shikoj se dashuria,zbut zemrat më të ftohta.
Sidomos kur njerëzit i duan kafshet.
????
 
,,,,,,,,

Ndiej kenaqesi kur i afrohem shtepise ne darke,edhe gumezhin nga zera femijesh (mbesat),e sapo hyj i lut per perqafime,e vijne mi japin me te madhe kur verejne qe dicka u kam cuar.

Kur xhepat jane bosh ,vishen behen gati per super market.

Medoemos dicka kerkojne,e kur s'ua prish kerkesen behen akoma me te embla. :)
 
Ndjej kenaqesi sa here hyj ne shpi dhe me vrap me vjen ajo gjeja vogel me 4 putra duke tundur bishtin.
Ndjej kenaqesi sa here degjoj te thuhet "Faleminderit",nga une apo dikush tjeter.
Ndjej kenaqesi kur shoh syte e saj tek me kerkojne.
 
Per punen qe kam cdo dite mar kenaqesi nga njerzit qe me falenderojn , kenaqesia me e madhe normal eshte ajo e shtepise edhe pse jemi ne dimer ben ftohte , ngrohtesine qe me japin ata eshte e paparashikueshme edhe e falenderoj zotin qe i kam ne krah !
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.