Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Ndonjëherë...!

Ndonjehere .....vendime te vogla , sjellin ndryshime te medhaja .
 
Ndonjiehere
Gjonat e vogla qe si japim rendesi
Bohen problemi ma i modh.
 
Ndonjehere .... I shikojme gjerat me qarte me syte mbyllur .
 
Ndonjehere .... zemra flet vete .
 
... lere zjarrin te fiket vete, qellimi yt mund ta ndeze me keq.
 
Ndonjehere na duhet vetem dikush qe te na thote,se gjithcka do te shkoj mire.

Dhe mendoj se kjo eshte mese normale:

Edhe njerezit e forte,ata te cilet kan ren dhe jan ngritur disa here kane,nevoje,here pas here,qe dikush ti marre per dore e,ti thote se gjithcka do te shkoje mire.

Dikush qe u kujton atyre se ka shume per te bere,por pak per tu shqetesuar.

Ndjenja e kesaj nevoje eshte gjithcka tjeter vecse nje dobesi:

Eshte nje prove kurajoze per nje person qe di te pranoje mbeshtetjen e te tjereve dhe,kur te jet e nevojshme,dhe ngushellimin.

Realisht sot jan te pakte ti gjesh njerez te till.
 
Ndonjehere harroi ku kam lene trur po i gjej prap ? beje poezi?
 
Nganjehere me vjen te kiss @Anabela po kam frike se me thyen turinjte por sic thote nje fjale me me guxim sesa friks dhe une tani u vura flaken shpise komshiut he he he he ?
 
,,,,,,,,,demtojme pa dashur.
..........Testojme durimin e tjereve
,,,,,,,,,,, nga nje varke qe lundrojme krijojme dallge qe marrin permasa cunami.

Ndodh e gjitha kjo ndonjehere.
 
Më kaplon malli për gjyshërit e mi
Sot trokita në derën e tyre por ska asnjë aty që të më presë. Janë banorë të parajsës..
Pashë kujtimet, u përlota ...
Mblodha forcat dhe hypa në njërën nga pemët e bahçes së tyre e mblodhi ca fiq..
Rrushi ish bërë, hurmat goxha, shegët, trëndafilat po...
Veç ata, ata nuk i pashë....
View attachment 59921
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.