• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Nese do udhtoje Boten ke do merje me vete nga Forumi?

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë

Pinki

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,248
Do merrja @Vinjol se nuk i pushon goja 1 sekondë dhe rrugën e stërgjatur e bën një orë.

Do merrja @Mogli n si kokëtul që është :p

Më pas do merrja @Alexandra se do më dukej udhëtimi interesant me idetë e saj..

Në këtë udhëtim sdo përjashtoja @Alesia n, @Erla n, @MaYaDa n, @Senseo n, @molecule , @Sn1ckers , @Pinki n, @Jorina` n ,@Dibrani n, dhe @TinkerBell sëbashku me @titan ..do ishte një shëtitje e mrekullueshme me një grup të tillë.
😍😍😘😘😘
Ps : kte @Sn1ckers mos e mer se esht shum i embel do na beje me diabet 😂😂🤣🤣🤣🤣🤣
 

mogli

VIP
VIP i Forumit
Mesazhe
2,925
Do merrja @Vinjol se nuk i pushon goja 1 sekondë dhe rrugën e stërgjatur e bën një orë.

Do merrja @Mogli n si kokëtul që është :p

Më pas do merrja @Alexandra se do më dukej udhëtimi interesant me idetë e saj..

Në këtë udhëtim sdo përjashtoja @Alesia n, @Erla n, @MaYaDa n, @Senseo n, @molecule , @Sn1ckers , @Pinki n, @Jorina` n ,@Dibrani n, dhe @TinkerBell sëbashku me @titan ..do ishte një shëtitje e mrekullueshme me një grup të tillë.
Un svij se me rreh @Pinki 😋😋
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,295
Nga do ikim ??
Shofer autobuzi jam vete
@Dorina e kam faturino

Ju te tjeret ca jeni pasagjere.....
 
Top