Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pasioni i jetës suaj !!

Qe do ta gjej une sbehet fjale,do me lutesh me bo i xhiro me disk fluturues ??
Meqe te dhash shtytje per te vijuar eksplorimin, meritoj nje xhiro pa lutje ??
 
Ja po filloj une psh kam pasion leximin .... mitologjinë dhe psikologjine me terheq cdo gje qe ka lidhje me njeriun, menyren si eshte ndertuar , si funksionon, si mendon, si ndien..:.
.... shumë interesante pasioni yt ? ?

Unë kam një pasion, nqs mund t'a quajmë pasion:
Të jemë i sinqertë me njerëzit, të mbaj fjalën e dhënë.
Por..☝️!! deri në momentin kur tradhtohesh. Pastaj ..⚡⚡
 
Te bej shopping ?
Shëtitja nëpër dyqane është një aktivitet relaksues, i aftë për të shëruar trupin dhe mendjen.
Ky është rezultati i një hulumtimi kryer nga një grup studiuesish psikolog..?
 
O zot u pajtuan @centos dhe @Meloo
Tani mo ska shansa te mos pajtohet rusia me ukrainen ?? shaka shaka
Un u gzova ma shum qe ju dy u pajtut

Paramendo nje hugs nga @Meloo kjo po do nje tem ne vete te hapet ktu?
Ahahahahahahahahh kush e tha se jena pajtu.
????? nonono s'ka shance.????

Pertej shakave qe bajm.
Mendoj qe te gjithe ne bejme gabime dhe dashur pa dashur mund ta "lendojme" tjetrin ne nje far menyre.
Por ne fund te fundit ne jemi shume te vegjel para Zotit qe te gjykojme, apo ti themi tjr ti je keshtu apo ashtu. Vetm Allahu mund te na gjykoj, vetm atij i takon kjo gje.
Ne fund te fundit asnjeri nga ne se dim se si ndihet dikush tjeter ne ato momente qe mund te replikoj, apo kur te shkruan diçka.
Realisht ndoshta nga forumi kemi mesuar disa gjana, dhe shpesh ne baze ty tyne nxitohena me i gjyku te tjr.
E keshtu nisur nga vetja kam kuptuar qe ndoshta per ty, per mua apo per kedo ketu nuk asht momenti ma i mir ne jeten e secilit.
Ndaj une kam vendsur te baj paqe me veten.
Me tana ato shkrime ketu, dhe me usera ketu.
Ndaj nese do e nis nga vetja.
U kerkoj ndjese apo falje secilit nga ju qe ne nje moment i kam hyr ne hak.
??
 
Shëtitja nëpër dyqane është një aktivitet relaksues, i aftë për të shëruar trupin dhe mendjen.
Ky është rezultati i një hulumtimi kryer nga një grup studiuesish psikolog..?
Eshte goxha relaksuese por dembules kam sportin qe e ushtroj prej shum vitesh ☺️
 
Eshte goxha relaksuese por dembules kam sportin qe e ushtroj prej shum vitesh ☺️
Relax gjej edhe unë shetitje nëpër rrugët kryesore me dyqane nga të dyja anët....edhe pa blerë gjë ?
Ndjehem mirë kur fal dikujt diçka... surprizë e kam fjalën.
Përdor surpriza ekstreme njerzëve....dua të shoh një përzierje lotësh gëzimi ndjenje ...sa një herë për solidaritet kam rruar kokën tek berberi për dikë me kemioterapi (fatkeqësisht)
Edhe në sport, thënë më saktë alpinizëm, të ngjitëm sa më lart në maja alpesh... Dolomiti në Trento Bolzano janë metat e preferuara...

Njeriu gjenë si mundet pasionet e tij. Rëndësi ka të njeherësh mirë mbrenda teje...?
 
Relax gjej edhe unë shetitje nëpër rrugët kryesore me dyqane nga të dyja anët....edhe pa blerë gjë ?
Ndjehem mirë kur fal dikujt diçka... surprizë e kam fjalën.
Përdor surpriza ekstreme njerzëve....dua të shoh një përzierje lotësh gëzimi ndjenje ...sa një herë për solidaritet kam rruar kokën tek berberi për dikë me kemioterapi (fatkeqësisht)
Edhe në sport, thënë më saktë alpinizëm, të ngjitëm sa më lart në maja alpesh... Dolomiti në Trento Bolzano janë metat e preferuara...

Njeriu gjenë si mundet pasionet e tij. Rëndësi ka të njeherësh mirë mbrenda teje...?
Zeuso, durrsak ti?
 
Ju salista mos prishni temen se ju vura komunistet mbas ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.