Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Pelqej ?

Xhan edi se jetimit nuk i nevojitet patjerer gjera matriale ne radh te par don ngrohetsij dashurij pa kushte sepse ket e kupto veq kush eshte Jetim per fat te keq uroj qe tgjithve te ju jeton prinderin 102 vite se kur vdes nje prind vdes gjysma zemres me at kur vdesin dyt vdes e gjith zemra ater jeton jet koti me shpres se do behet mir ehhhhhhh kjo jet e askujt...
Une nuk kam pare buzeqeshje me te bukur, e perqafim me te sinqerte, se buzeqeshja dhe perqafimi i nje jetimeje kur i kam blere lodra dhe rroba.
Nuk di te them me shume gjera ne kete rast, sepse gjithkush, gjithmone gjithkund, ben sa di, do dhe mundet.
Tjeter nuk di ç' te them ne kete rast ku ka shume opsione.
Pershendes perzemersisht ?
 
..te ngacmoj dhe te provokoj.
ti them gjerat troc ashtu si jan
Me pelqejn aventurat dhe adrenalina.
thjesht me pelqen te jetoj
 
Kur më bëjnë tag për ndonjë frazë të bukur
 
Kur mes atij lemshi qe ke gjen pak koh per mua ?
 
Pelqej kur s'merret njeri me jeten time dhe mua?
Kur me lene rehat dhe nuk vijne si hiena nga pas?
 
Pelqej rehatin e zemres e shpirtit qe kisha dikur...
 
  • Pëlqej
Reactions: .

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.