Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për çfarë pendohesh më shpesh?

Kur shkoj me ble rroba ahahah them mos pse se mora ate me mir po mora ket ?‍♀️?
 
Pse nxitohem ne disa situata.
 
Kurr flas pa menduar donjeher edhe pendohem them pse e bej :(
Kjo ndodh kur ben ate qe ndjen dhe jo ate qe mendon ate moment qe te kane lenduar.
E kur qetesohesh, mendon se ke gabuar?
E ketu disa perfitojne e disa qe te kane xhan te kuptojne?
 
Kjo ndodh kur ben ate qe ndjen dhe jo ate qe mendon ate moment qe te kane lenduar.
E kur qetesohesh, mendon se ke gabuar?
E ketu disa perfitojne e disa qe te kane xhan te kuptojne?
Me ndodh shum shpesh ne fakt kjo gjee :(
 
Me ndodh shum shpesh ne fakt kjo gjee :(
Te gjitheve na ndodh, une e luftoj shume kete veti tek vetja, por ngaqe jemi te ndjeshem e duam me shpirt na ndodh qe padrejtesia qe na bejne ne te gjitha menyrat, te na zemeroje per momentin.
Mundohu te mos nxitosh, kjo eshte e gjitha, largohu dhe kur te kthehesh pergjigju me arsye dhe jo me inat e zemerim?
 
Per asgje nuk pendohem
 
Nuk pendohem per asgje ne bote sepse cdo gje qe bej e bej me vetedije qofshin dhe gabimet . Fundja nuk jemi perfekte edhe per mua perfektesia nuk ekziston ama Besoj ne ate Qe njeriu permiresohet.
di qe un te pakten jam vetvetja e nuk loz me te tjeret . Nuk genjej dhe nuk lejoj askend te sillet me mua si mund te jet mesuar me kedo . Heshtja ime Eshte ndeshkimi qe bej dhe per kte nuk pendohem .
Me mua o i vërtete o zhduku .
 
  • Pëlqej
Reactions: Mia
qe ja var ndonjeres me shum sec duhet ose i jap me shum rendesi
 
Qe duhet me i cu a fan culo po une nuk zej men he se gjynof ? kur vje puna @Caramele me pret krah hapur edhe pse boj nai gjo tkeqe se boj me qellim po skam ca boj ??
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.