Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Për çfarë po kurseni momentalisht?

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Na tregoni per cfare po kurseni lek momentalisht?

Per kafen e neserme
Per laptop
Per nje udhetim
Per nje shtepi
Etj.

Momentalisht sjam duke kursyer per asgjo.
 
Nder vite kam dashur nje big motorr BMW. :)

Tashme e kam e mundimshme se kam tjera gje primare e obligime,por me te paren qe do mundem dua ta blej.

Fundjavat do mbajne emrin Zagreb,Sarajeve,Lubjanë,Venecia,Beograd,Athine. :D
 
Eshte i rrezikshem motori, o Pasion.
E sidomos ne rruget e Shqiperise, ku shumica i kane marre patentat pa bere fare kurs.
Merr rrezik te madh persiper me motor...
 
Eshte i rrezikshem motori, o Pasion.
E sidomos ne rruget e Shqiperise, ku shumica i kane marre patentat pa bere fare kurs.
Merr rrezik te madh persiper me motor...
Punen nuk e kam.larg,e kam makina per punen,por motorrin e dua funfjavave.
Sinqerisht e kam.mendu seriozisht,e pse 95 % e opinioneve jan kunder.
Askush s'me kupton pervec @NuryAlb :)
Duhet te ket Bmw ai. :D
 
Motorri eshte liria, nuk ka gje me te bukur te shetitesh vende me motorr, sigurisht qe nga lista perjashtohen markat aziatike ?
 
Po punoj fort e nuk po kursej për veten fare por për pjestarët e familjes.
Jam.krahu i djathtë i tyre...
Mungesa kemi se në fund të fundit njeriu si natyrë është i pakënaqur me ato që ka e kërkon më shumë, por kur mendon që( gëzoj shëndet ) atëherë thua, këto janë gjëra pa zarar..
 
Është bukur kur kursen, kur heq diçka mënjanë...
Pak pak, por kursen.... se të punosh e të mos kursesh asgjë, nuk ia vlen.
Shkrova këtu, sepse tani më erdhi paga mujore, e nëpërmjet telefonit e kalova mënjanë shumën e vogël që kursej...
Të jep kënaqësi kjo gjë....
Për momentin po pi një kafe, e cila në ditë të tilla, të shijon më shumë. :p
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.