Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Përdhunimi i 11-vjeçares/ Zbulohen detaje të reja, si ndodhi ngjarja e rëndë në Prishtinë

Denim Me Vdekje?


  • Gjithsej votues
    9
Domote ti e din qe si kishin kap 20 minuta!
Zdu me i hy detajeve ca, si, ysh, tek!
Ai esht krim, e ns ka qen ne dijeni familja babs vet te parit dun q i robt e bo copa copa
pzz jan kafsheeee??????
 
S’ka gjygjesor ne keto raste ca do besh do i vritesh dhe do i shpetosh, jo zemra ata aty mbrenda kan per ti perdhunu te burgosurit ter jeten
Ka vetëgjyqësi , se shpirti im nuk gjen qetsi dhe paqe deri sa kta monstra të mos marin më frymë
Zoti mos na sprovoftë në kto raste,se për besë askujt nuk i shofin më sytë për fëmijët .

Vallahi vetëm një fjalë( nuk ishte e keqe si fjalë,por në atë moshë aq të vogël për mua ishte e rënd si nënë kur e dëgjova nga një djal 10 vjeçar )që i than në shkollë vajzave të mija dhe kam ngrit një shkoll në këmb dhe jo më si ky rast ,që unë bëhem bishë për to ,e rëndë por e vërtet,ke fëmijët kush mi prek si dhe me fjalë, jam shum e keqe,nuk toleroj asnjë .
 
Ka vetëgjyqësi , se shpirti im nuk gjen qetsi dhe paqe deri sa kta monstra të mos marin më frymë
Zoti mos na sprovoftë në kto raste,se për besë askujt nuk i shofin më sytë për fëmijët .

Vallahi vetëm një fjalë( nuk ishte e keqe si fjalë,por në atë moshë aq të vogël për mua ishte e rënd si nënë kur e dëgjova nga një djal 10 vjeçar )që i than në shkollë vajzave të mija dhe kam ngrit një shkoll në këmb dhe jo më si ky rast ,që unë bëhem bishë për to ,e rëndë por e vërtet,ke fëmijët kush mi prek si dhe me fjalë, jam shum e keqe,nuk toleroj asnjë .
Bota po ecen mbrapa o Zemra
 
pzz jan kafsheeee??????
E sa ka lind robi ka pas kafshet qe i ka eduku dhe kafsha qe nuk edukohej, vritej!!!!
Kshu qe:
Tgjithve shpirti u dhemb njesoj tek femija e familja!
Zdu me bo si me i miri, por nje gje e di mir!!!!!
Ska 500 mi eursh qe me ve n kanar oj amorja perhershme!
T zhdukem nga ky terror mediatik!(thot erjoni)
 
A
Ama ne fakt ata se kan dhunu e kan vra nje familje
To kan vra 7 familje, kan vra shpresen e 170 familjeve, kan vra perkushtimin e mesueseve, psikologeve, spiunave te lagjes, kan vra shpresen e te ardhmen e nje kombi, jo nje komuniteti lagjeje!!!!!
Kjo qe ka ndodhur, mund te perdoret me vit e vite te tera nga agjenturat e mekanizmat qe na duan te keqen!
Nuk shte vetem tek nje ser shpie, por kjo qe ka ndodhu, kalon permas e njerezores e te bashkjeteses qe me kaq mund e vite mundohemi te bindim veten e sidomos boten!!!
Uroj mos te shkoj kaq larg!
Ndrysh, do ish gjak, mund, sakrifice e djerse e cuar dem!!!!
 
Ama ne fakt ata se kan dhunu e kan vra nje familje
Të them të drejtën se lexova komplet,por vetëm si titull dhe mu ngrit mishi përpjetë
Po kjo familje çfar bëri për vajzën e tyre?
 
Keshtu flisni te gjithe, por kur te rritet kjo vajze e te tregoje historine e saj, do ti thone he moj se nuk te ka ndodhur vetem ty, e kjo eshte nje vdekje e dyte.
Sikur te me jepej mundesia te vrisja dikend, njerez te tille do ti vrisja me deshire, e ndoshta pse zemra nuk me ben, por njerez te tille do ti vrisja.
Askush vec saj nuk e di si ajo ndihet, as prinderit, askush.
Vetem dikush qe i ka ndodhur e di cfare ajo ndjen.
 
ca me ju be o mars se ata ja kan mar fytyren tani plus kulmi me 8 muj burg?????????? me ja kap femijen asaj gjykatses e ta shoh jan plera qe nga koka e deri ke kembet mjer ajo femij zot 11 vjet 5 gomerr
ku e pe kte punen e 8 muajve burg se po mcudit
 
Të them të drejtën se lexova komplet,por vetëm si titull dhe mu ngrit mishi përpjetë
Po kjo familje çfar bëri për vajzën e tyre?
Betohem ne Zot edhe un vetem titullin kam lexu ketu!
B iles dje kur ma thane, u thash STOP!!!
Sdu te degjoj me asgje!!!
Jam plot!!??
 
Keshtu flisni te gjithe, por kur te rritet kjo vajze e te tregoje historine e saj, do ti thone he moj se nuk te ka ndodhur vetem ty, e kjo eshte nje vdekje e dyte.
Sikur te me jepej mundesia te vrisja dikend, njerez te tille do ti vrisja me deshire, e ndoshta pse zemra nuk me ben, por njerez te tille do ti vrisja.
Askush vec saj nuk e di si ajo ndihet, as prinderit, askush.
Vetem dikush qe i ka ndodhur e di cfare ajo ndjen.
Hapineso njejte si ty, na dhemb te gjitheve!!!
Sna dhemb sa pjestaret e familjes se saje, por me besoj qe na dhemb AQ shume sa ai lart e din!
Se cdo ndodh ne te ardhmen(per sa i perket atyre qe Kan abuzu) ta them un!!
E Sigurt kjo!!!
Kan me honger k arat me dhom e do bohem pishmon qe Kan le!!!
Do thuash ti.... SME rruhet shum Ca do ndodhi me to, mua ke intereson vajza!
Un si burr,(qe ndjej veten) sdi cte them per vajzen sepse esht nje jete e zhdukur, e therrmuar, nje jete e transfomuar ne xhan. Transparet qe smund te lek hije ku ecen, por un besoj tek e ardhmja!
Ai femije duhet te jetoje e te gjith ne, duhet ti jemi shtyse!!
Sja fshime dot te djeshmen, por bashk me te mund te prekim te ardhmen.
Kjo esht eufomi, por, duhet!!!
Me dhemb ai beb!!!
(I fundit Koment qe bej me lidhje me kte ceshtje!
uroj mos harrohet!!)
 
Hapineso njejte si ty, na dhemb te gjitheve!!!
Sna dhemb sa pjestaret e familjes se saje, por me besoj qe na dhemb AQ shume sa ai lart e din!
Se cdo ndodh ne te ardhmen(per sa i perket atyre qe Kan abuzu) ta them un!!
E Sigurt kjo!!!
Kan me honger k arat me dhom e do bohem pishmon qe Kan le!!!
Do thuash ti.... SME rruhet shum Ca do ndodhi me to, mua ke intereson vajza!
Un si burr,(qe ndjej veten) sdi cte them per vajzen sepse esht nje jete e zhdukur, e therrmuar, nje jete e transfomuar ne xhan. Transparet qe smund te lek hije ku ecen, por un besoj tek e ardhmja!
Ai femije duhet te jetoje e te gjith ne, duhet ti jemi shtyse!!
Sja fshime dot te djeshmen, por bashk me te mund te prekim te ardhmen.
Kjo esht eufomi, por, duhet!!!
Me dhemb ai beb!!!
(I fundit Koment qe bej me lidhje me kte ceshtje!
uroj mos harrohet!!)
Mjer ajo vajze them une, asgje tjeter, mjer, sepse askush nuk e di si ndjehet.
Ajo mori perceptimin e gabuar te ardhmes ne cdo aspekt dhe e gjithe jeta e saj, do jet "lufte"
 
Kto 5 vet duhet xhdo 2 ore me i dhunu psiqikish xhdo 2 or me i perdhunu seksualisht nja 30 osw 40 vjet
 
po e jepnin ne mediat e ks????
ja fusin kot ... ska denim 8 muaj per kto raste.
perdhunim ne bashkepunim ndaj te miturve qe skane mbushur akoma 14 vjec denohet jo me pak se 20 vjet. kshu te pakten e ka kodi penal ne Shqiperi. Besoj qe dhe Kosova se ka shume ndryshe.
 
ja fusin kot ... ska denim 8 muaj per kto raste.
perdhunim ne bashkepunim ndaj te miturve qe skane mbushur akoma 14 vjec denohet jo me pak se 20 vjet. kshu te pakten e ka kodi penal ne Shqiperi. Besoj qe dhe Kosova se ka shume ndryshe.
as 20 jan pakkk shummm per keta plera
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.