Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Permbledhje mendimesh...

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Ketu mund te shprehni mendimet qe keni per antaret e Forumit netedy.com.
Pa hatebetje,apo kunja:
Shprehuni lirshem.??
 
Në një moment të dytë.
 
1.
2.
3.
 
Gjithmonë më gjykonin
si i çuditshëm, ose ndryshe.
Por ju e dini se çfarë?
Unë gjithmonë e kam adhuruar këtë gjë...!
Unë nuk mund të qëndrojë duke u parë gjërat si pjesa tjetër e botës... :)
 
Beethoven është quajtur një gjeni. Por nuk duhet të harrojmë se edhe gjeniu bazohej në përpjekjen e vazhdueshme të tijë.
E gjitha varet nga një angazhim i fortë dhe nga qëndrueshmëria.
Nuk mund të bëhesh personme vlerë, duke menduar se disi gjërat marrin formën e duhur vetvetiu.
Motoja e Beethoven ishte në fakt: "Jo një ditë pa një rresht".
Ai shkruante çdo ditëm uzikë. Muzikanti i madh nuk arrin kurrë në fund të ditës pa punuar me zell.

Vazhdimisht duhet të sfidoni veten, kjo sfidë është një burim i një force të madhe që ju ngre lart ..:)
 
Sa here qe si mer gjonat me sportivitet ajd futu ktu ???
 
I permblodha mendimet ...i shtjellova ato te shkreta dhe ne fund thashe eh mendime jane
 
Fjalet i merr era.
 
Dhe ajshtajni shkrete i mblodhi mendimet e prape gje nuk beri ...eh imagjino cbehet me mendimet e mija
 
Pas çdo shkrimi virtual fshehet një person. Pas çdo personi, qëndron një jetë e tërë me të gjithat brenda.
Jam shumë e vogël të krijoj një mendim të saktë për këdo qoftë. Më mbetet të them faleminderit, për kohën që ndajmë me njëri tjetrin këtu.
 
Kerko ketej kerko andej per mendime dhe marzalla se gjej mendime qe ti shpreh keshtu qe jam pa to ?
 
Mendime per anetaret, nuk esht se mendoj shum te them te drejten per anetaret ketu perpos nje pakice shum te vogel.
Per ate pakice te vogel mendimi eshte shum pozitiv. Por normalisht njeriu ose ne te gjith ketu nga shkrimet qe shohim krijojme ose perpiqemi te kuptojm nje karakter te x anetari.
Por per ate pakice qe kam mendimin shum pozitiv ja kam thon.
 
Sigurisht qe kam mendime per disa me shume per disa me pak po do shprehesha me teper per ate qe komentoj me shume qe bejme dhe dhe ndo nje shaka per cdo person krijon nje mendim per aq sa i lexon dhe doja te thosha qe nuk jan te pakte ata persona qe i ndiek ne shkrimet e tyre dhe ua kam shprehur qe i kam ????? per ndo nje mundet te jem i keq ose mundet te kem then dicka qe nuk u ka pelqyer gjithsesi une i kam xhan se kur nuk do doja te qe dikush te preket nga cka une citoj flm jeni te gjithe te mire ketu ne forum me respekt ju ????.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.