Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Perse dashurohen njerezit??

Po ben aq shume kohe ketu sa te eshte shuar interesi te njohesh dike besoj..
Kapitujt me njohje virtuale janë mbyllur me kohë. Logimi këtu jo domosdoshnërisht është për këtë arsye.
Mëqë je new entry, ishalla të ngjall interes ndonjëra.
 
Se km kuptuar asiher:p
Dua me doemos me vujt:p
 
Se km kuptuar asiher:p
Dua me doemos me vujt:p
Ti e thua me shaka tani por të vuash për dikë është sh depresive.
 
Ti e thua me shaka tani por të vuash për dikë është sh depresive.
Shiko...
Perher jam keqkuptuar me kte menyren time se si sjell cdo situate me pozitivitet!
Dhe une vuaj dhe une ndihem keq dhe une qaj dhe mua me mungon dikush...
Por keshtu kam vendosur te jem, e pakuptueshme as kur vuaj e as kur jam shume e lumtur!
 
Shiko...
Perher jam keqkuptuar me kte menyren time se si sjell cdo situate me pozitivitet!
Dhe une vuaj dhe une ndihem keq dhe une qaj dhe mua me mungon dikush...
Por keshtu kam vendosur te jem, e pakuptueshme as kur vuaj e as kur jam shume e lumtur!
Shumë mirë. Zotësi e jotja ta fshehësh ..
Por edhe ata që e shfaqin apo e shprehin, nuk tregon dobësi dhe pse meret si e tillë.
Dhe unë i fsheh shpesh herë shqetesimet por ndonjëherë mërzitjet janë aq të mëdha sa e eskalojnë dhe virtualitetin.
 
Shumë mirë. Zotësi e jotja ta fshehësh ..
Por edhe ata që e shfaqin apo e shprehin, nuk tregon dobësi dhe pse meret si e tillë.
Dhe unë i fsheh shpesh herë shqetesimet por ndonjëherë mërzitjet janë aq të mëdha sa e eskalojnë dhe virtualitetin.
Asnje moment nk e thashe qe eshte dobesi!
Une keshtu kam vendosur te jem ktu!
Dhe eshte nje shprehje: MOS PAC KURRE HALLET E DIKUJT QE VETEM BUZEQESH!
kjo shprehja vlen ne rastin tim..?
 
Asnje moment nk e thashe qe eshte dobesi!
Une keshtu kam vendosur te jem ktu!
Dhe eshte nje shprehje: MOS PAC KURRE HALLET E DIKUJT QE VETEM BUZEQESH!
kjo shprehja vlen ne rastin tim..?
un qesh me shum se te gjith por ca me ka shpirti vec zoti e di por ndonjehere dalim nga vetja se dreqin zemren e kemi prej mishi nuk duron dot
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.